“Põrandaalune printsess” Hash andis välja muusikavideo singlile “MAN UP”

Foto: Widescreen Studios

Eile andis kodumaine räppiv ja laulev “põrandaalune printsess” Hash välja oma verivärske muusikasingli “MAN UP”, mida täiendab ka sama värske muusikavideo.

Kes veel ei tea, siis Hash on Helina Reinjärve sooloprojekt, mis on seni olnud tuntud pigem Eesti põrandaalusel skeenel. Hashi originaalloomingut iseloomustab seksikas vokaal, kaval riim, kartmatu glamuur ja eriline energia. Tema looming sünnib koostöös erinevate andekate  produtsentidega ja ka tema värske muusikavideo taga on terve kaardivägi.

“MAN UP” loo muusika on produtseerinud Madis Alumäe aka Slegg ja sõnade autoriks on Hash ise. Loo muusikavideo valmimisele on kaasa aidanud Widescreen Studios ühes CJ Kase, Raido Kuksi, Sven-Erik Mändmaa ja Sander Allikmäega, samuti olid abiks High Voltage ning Erinevate Tubade klubi. Stilistilise poole eest kandsid hoolt Eliise-Brigita Mõisamaa, Liisa-Chrislin Saleh, Kreete Pillenberg ja Kärt Hammer ning set’i loomise võttis enda peale Kaia Tungal. Videos teevad tantsijate ja näitlejatena teiste seas kaasa Sandra Ashilevi, Kristel Jänes, Kirsti Saleh, Krista Köster, Linda Keersalu, Janina Sarantšina, Eveli Ojasaar, Elina Ojasaar, Carmen-Anette Mitt, Brit Kikas, Dana Loren Vaher ja Kristiina Heinmets.

“Video konseptsiooniks oli luua seksikas muusikavideo, mis kannab endas ideed vastupanust olla kellegi teine valik,” selgitab Helina. “See kannab endas võimsat naisenergiat ning eriliselt on rõhku pandud kogu visuaalsele stilistikale, liikumisele ja tunde edasi andmisele!”

Vaata Hashi uut muusikavideot “MAN UP”:

Hashi järgmine ülesastumine leiab aset 6. juulil Sveta Baaris üritusel BÄM!.

Sarnased artiklid

Kommentaarid