Meeldiv värviplahvatus ASHILEVI uues muusikavideos

Foto: Anrike Piel

Sel nädalal andis oma teise muusikavideo välja Eesti muusikamaastiku üks värskemaid bände Ashilevi. Päikeseline video loole „Addiction” filmiti suve hakul Ashilevi lemmiklinnas Barcelonas ning meile teeb rõõmu, et lisaks suurepärasele muusikale pakatab video värvidest ja Eesti disainist.

Ashilevi on Eesti bänd, mis tuli kokku 2016. aastal. Sellest ajast saadik on nad tegelenud originaalmuusika loomisega ning sellele omakorda perfektse sound’i leidmisega. Bänd toimetab koosseisus Sandra Ashilevi (vokaal), Silver Ulvik (trummid), Viljar Norman (basskitarr) ja Charles Aaron Zobel (klahvpillid). Kui küsida neilt, mis stiili muusikat nad teevad, siis vastavad nad, et eelkõige on see soulful muusika.

Kui rääkida aga just uuest videost loole „Addiction”, siis tasub välja tuua, et selles on esindatud sellised mainekad kodumaised disainerid ning moemärgid nagu Aldo Järvsoo (Embassy of Fashion), Anu Rieberg, Britta Liisa Brutus, Crystal Rabbit, Kertu Kivisik, Kirke Talu, Anni Kivisto, Kreete Pillenberg, Kärt Hammer, Riina Põldroos, Sirli Pohlak ja Monton. Samuti on kasutatud videos Adidase, Fankadelik Vintage’i ja VIUU moetooteid.

Muusikavideo režissööriks on nii Eestis kui ka välismaal tunnustatud fotograaf Anrike Piel, kaamera taga toimetas Felix Laasme. Stilistilise poole eest vastutasid Liisa-Chrislin Saleh ja Eliise-Brigita Mõisamaa.

Vaata uut videot:

Vaata ka ashilevi.com ning hoia end kursis bändi tegemistega Facebookis aadressil www.facebook.com/ashileviband.

Sarnased artiklid

Kommentaarid