Liisi Koikson avaldas singli peagi ilmuvalt albumilt „Coffee For One”

Foto: SADU Photography

Liisi Koiksoni uus singel „Procrastination Queen” on uute helide ja vormidega katsetav lugu, mis vihjab julgelt, mis stiilis muusikat leiab lauljanna uuelt, 17. aprillil ilmuvalt albumilt „Coffee For One”.

„Esimesse singlisse tahtsin tabada selle hetke, kui korraga on lahtisi otsi ja vastamata kõnesid juba liiga palju, ning ei jõua enam tubli olla. Nii et ainuke asi, mida jaksad teha, on vaadata YouTube’ist mingit tobedat koeravideot ja loota, et kõik kuidagi ise laheneb. Täiesti ebaefektiivne jaanalinnutehnika, aga tuleb siiski ette,” räägib Liisi. Külalisena teeb loos kaasa Elephants From Neptune’ist Robert Linna.

Ingliskeelne album „Coffee For One” on Liisi jaoks värske muusikaline suund, mis tehtud koostöös tunnustatud produtsendi Raul Ojamaaga, kelle hiljutiste projektide hulka kuulub näiteks Mick Pedaja viimane kauamängiv. Liisi Koiksoni loomingu ja Ojamaa produktsiooni tulemusena on uue muusika märksõnadeks popiga katsetav kaasaegsus ja soul. Sealjuures on alles jäetud armastatud lauljannale omane vokaalne mahedus, sumedus ja pehmus.

„Seekord oli kindel plaan elektroonikaga katsetada ja proovida enda olemust uue taustsüsteemiga sobitada. Produktsiooni osas jõudsime Rauliga üsna kergesti üksmeelele. Tahtsin astuda välja oma varasematest raamidest ja katsetada millegi uuega. Loodetavasti see õnnestus,” lisab Koikson.

Album „Coffee For One” tuleb 17. aprillil müügile digitaalselt, poodides üle Eesti ja Jazzkaare raames toimuvatel plaadiesitluskontsertidel.

Sarnased artiklid

Kommentaarid