HIGH 5: Sandra Ashilevi

Foto: Felix Laasme

Sandra Ashilevi on üks imeline ja väga andekas naine. Kellele on ta meelde jäänud ülesastumistega teleriekraanil, kes usaldab tema kätte oma väärtuslikud kiharad. Käesoleval nädalal seisab Sandra muusikalisel koosseisul nimega Ashilevi aga ees esimene Tallinn Music Weeki kontsert. Kuidas ta selleks valmistub ning mida selga paneb, seda allpool uurisimegi.

Sandra, sa laulad, näitled, oled juuksur. Kui sul võetakse homme 1,5 annet ära, millest oleksid valmis loobuma?

Ma ei ole üldiselt eriti loobuja inimene. Võin laenata näiteks juuste stiliseerimise ja pool näitlemist, aga ülehomseks olgu tagasi antud!

Miks Ashilevi, aga mitte Sandra?

Sandra nime olid juba nii mõnedki Sandrad muusikamaailmas võtnud, nii et otsustasin, et ei hakka sellele pretendeerima. Tegelikult aga oli olulisemaks põhjuseks, et see ei ole sooloprojekt ning minu „muusikalisse perre” kuuluvad veel sellised andekad muusikud nagu Viljar Norman (basskitarr), Silver Ulvik (trummid) ja Charles Aaron Zobel (klahvpillid).

Parim kompliment, mille oled oma loomingu kohta saanud?

„Sa justkui panid mu enda ette seisma, rebisid hingest ütlemata sõnad ja vormisid need muusikasse.”

Kõige inspireerivam inimene?

Ma ei tahaks ühte inimest välja tuua. Mind inspireerivad inimesed, kes järgnevad jäärapäiselt oma unistustele.

Sul on Tallinn Music Weekil tulemas kontsert. Mida selga paned?

Olen üritanud lavale minna alati nii, et mind ehiks vintage või Eesti disain. Nii ka seekord.

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid