Frankie Animali Eesti Laulu poolfinaalis osalevale loole “Misty” ilmus video

Foto: Patrik Tamm

Sel laupäeval saab näha kodumaist bändi Frankie Animali nende looga “Misty” Eesti Laulu teises poolfinaalis. Täna ilmus muusikaloole ka video, mille peaosas astub üles näitleja Henrik Kalmet.

““Misty” video on selle loo “teine tulemine” ning ellu äratamine pildi näol,“ kommenteerib bänd. „Kuna lugu räägib armu- ja südamevalust, siis kannab video seda ideed sõna otseses mõttes pildis edasi. See on selline kurb murtud südame lugu, mis samas säilitab ka kerge eneseiroonilise alatooni.“

Solisti Marie M. Vaigla sõnul oli “Misty” video esimesi mõtteid lausa kolm: “Lõplik idee sündis aga üheskoos produtsent Martin Kuudiga. Suureks abiks oli ka operaator CJ Kask.“ Marie lisab, et peaosalise Henrik Kalmeti sattumine videosse oli tegelikult pooljuhuslik. „Peas tundus just tema sinna rolli sobivat ja kuidagi saatuse tahtel nägime teda juhuslikult linna peal, küsisime, kas ta tahab meie videosse tulla ning imekombel ta oligi nõus”.

Frankie Animal on viimaste aastate jooksul stabiilselt uut muusikat loonud. 2016. aasta kevadel anti välja album “The Backbeat”. Plaadile järgnes 2017. aasta alguses singel “Nightlights” ning sama aasta kevadel “Pretty Late”.

Vaata Frankie Animali videot loole “Misty”:

Sarnased artiklid

Kommentaarid