Anett Kulbin andis välja singli “Don’t pretend”

Foto: Pressifoto

Wilhelmi solistina tuntud Anett andis koostöös NOËPi ja Frankie Animali ning Erki Pärnoja bändist tuntud Jonas Kaarnametsaga välja singli “Don’t pretend”.

Soov koos lugu kirjutada tekkis Anetil ja NOËPil juba mõni aasta tagasi. Kui eelmise aasta oktoobris antud looga tegelema hakati, saadi aru, et kolmas muusik oli justkui puudu ning nii jõuti Jonas Kaarnametsani. “Lugu keskendub argielu inimlikkusele ja on valminud erinevate muusikute iseloomulikke tunnetusi kokku sidudes, mis oli ka üheks koostööd kannustavaks jõuks,” räägib Anett. “Tahtsime kirjutada millestki, millega me kõik suhestume. Tihti tuleb suhtes ette hetki, kus inimestel on keeruline üksteise jaoks aega leida ja sellest tulenevalt saavad mõned asjad välja öeldud, mida me võibolla tõsiselt ei mõtle ja mis on tegelikult üsna läbinähtavad. Samas pole sellised olukorrad kunagi ühepoolsed ja loo sõnum ongi pigem see, et oleme selles koos ja üks ei ole rohkem süüdi kui teine.”

Anett on tegutsenud nii bändi Wilhelm solistina kui sooloartistina. 2014. aastal jõudis Wilhelm Eesti Laulu finaali looga “Resignal” ja 2015. aastal poolfinaali looga “Light up your mind”. Seejärel jätkas Anett sooloartistina, andes välja esimese singli “Strong”, mis jõudis Eesti Laul 2016 poolfinaali. “Don’t pretend” on Aneti teine soolosingel ja märgib laulja-laulukirjutaja jaoks stiililiselt uusi katsetusi.

Kuula Aneti uut lugu “Don’t Pretend” Spotifys!

Sarnased artiklid

Kommentaarid