HIGH 5: Taavi-Peeter Liiv

Foto: Marii Kiisk

Käesoleval nädalal avaldas laulukirjuta ja muusikaprodutsent Taavi-Peeter Liiv enda uue singli “Uno”, mis räägib armastusest ja kaardimängust. Meie võtsime ta ette ning rääkisime temaga aga hoopis teistest asjadest. 

Kui su elust tehtaks film, siis mis oleks selle soundtrack’iks?

Kuna ma tegelen kunstiga, siis see tähendab, et olen veidi nartsissistlik ja kui veel lähemalt vaadata, et olen muusik, siis ilmselt minu enda loodud ja sõprade muusika võiks mängida soundtrack’iks.

Mida viimati guugeldasid?

Selle asemel, et Portaili küsimustele vastata, jäin korraks YouTube’i rattasse kinni ja unustasin end vaatama videot, kus üks mees – LaKeith Stanfield – rääkis lahedat juttu. Tema nime guugeldasingi.

Milline Eesti paik on sinu jaoks eriti südamelähedane ja mis põhjusel?

Eriti südamelähedane on Tartu. Kuigi elan juba aastaid Tallinnas, siis proovin käia Tartus nii palju, kui on võimalik. Juba Tartu linnas jalutamine mõjub värskendavalt ja tuttavalt. Olles mõlemas linnas nüüd juba omajagu elanud, võib naljaga pooleks öelda, et kui Tartu on selline linn, kus kõik kogu aeg mõtlevad ja midagi ei tee, siis Tallinnas kogu aeg midagi tehakse, aga ei mõelda.

Mida oled õppinud enda kohta pandeemia ajal?

Seda, kui oluline on minu jaoks teiste inimestega koos olla. Kui pigem olen arvanud, et vajan rohkem üksiolemise aega, siis nüüd saan aru, et sõprade ja tuttavatega kohtumine on sama oluline.

Kellega jääksid meeleldi lifti kinni?

Hendrik Sal-Salleriga.

Kuula singlit “Uno” Spotifyst! 

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid