HIGH 5: Piret Järvis-Milder

Foto: Virge Viertek

Tänavust, veerandsajandat sünnipäeva tähistab kodumaine moemärk Ivo Nikkolo sügistalvise kollektsiooniga, mis inspireeritud mägedest ja tippu jõudmisest. „Kui oled mäe tippu jõudnud, siis valdab sind ühest küljest eufooria ja teisalt rahu. Sellist emotsiooni me uue kollektsiooniga soovimegi anda,” ütles Ivo Nikkolo peadisainer ja kollektsiooni juht Britta Laumets-Merila.

Just antud kollektsiooni temaatikast lähtudes on valitud seda esindama kolm tegusat naist: saatejuht ja ajakirjanik Piret Järvis-Milder, näitlejanna Marta Laan ja Euroopa Komisjoni pressiesindaja majandusteemadel ning blogi Life in a Cold Climate asutaja Annikky Lamp. Mõtlesime, et võtame selle valguses ette Piret Järvis-Milderi ning räägime temaga natuke nii karjäärist kui ka Ivo Nikkolost.

Piret, mis on parim karjäärinõuanne, mis sulle eales antud on?

Ära rööprähkle, vaid keskendu korraga ühele asjale! Ja veel üks tähtis ja oluline mõte, millest olen juhindunud, on see, et töö ei tohi kunagi muutuda tähtsamaks kui kodune elu ja suhted lähedastega.

Sinu go-to rõivakomplekt, mis kunagi alt ei vea?

Vana hea kassnaiselik kombo – mustad high-waist teksad, must kampsun ja mustad Dr. Martensid.

Ütle üks fun fact enda kohta.

Ma ei kannata sokkis siseruumides viibimist! Mis tähendab, et pean alati paljajalu olema ja nii on olnud lapsepõlvest saati. Isegi, kui lähen näiteks täiesti võõra inimese juurde koju intervjuud tegema, siis ma võtan ikkagi jalad paljaks, sest sokkis olemine tekitab minus mingi sõnulseletamatu ebamugavustunde.

Mis seostub sul esimesena Ivo Nikkolo brändiga?

Järeleandmatu kvaliteet nii kangastes kui ka lõigetes. 

Ning lõpetuseks, kas elu on parem tukaga või tukata?

Olen olnud tukakandja nüüdseks natuke üle aasta ja see aasta on mulle meeldinud. Tukk annab välimusele ägeda edge’i isegi siis, kui ei ole aega ennast üles lüüa. Nii et selles mõttes on tukk üks ütlemata praktiline ja mõnus asjandus. 

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid