HIGH 5: Mihkel Männik

Foto: Sohvi Viik

Mihkel Männik on üks kolmest Peenjoogivabrik Nudist asutajast. Lisaks on Mihkel see, kes tõi moerahvani aksessuaaribrändi Craftory. Viimasel #dinnerwithportail õhtusöögil sai selgeks, et Mihklil on palju põnevaid lugusid rääkida ja mõtlesime, et kanname need üle ka siia, meie viie küsimuse alla. 

Kumb on parem, kas reede õhtu või laupäeva hommik?

Neljapäeva õhtu ja laupäeva hommik.

Nimeta kolm parimat märjukest, mis ei ole pärit Nudisti peenjoogitehasest.

Paraku meenuvad esmajärjekorras ainult õlled, aga see-eest väga head: Tankeri Folk lager, alkoholivaba Mikelleri Drink’in the Sun ja vana hea Brewdogi Punk IPA. 

Mida sa viimati guugeldasid?

Tuleb tunnistada, et iseennast: „mihkel männik nudist” või „nudist ühisrahastus” jne. Korraks oli tähelepanu tarvis, aga muidu meediavõõrana Nudistile tavalisest rohkem tähelepanu tõmmates, on viimastel päevadel kogu aeg selline alalhoidlik hirm, et kuskil läksin enda lapsesuuga ehk natuke liiale või äkki keegi tõlgendas mu juttu ikka täitsa valesti ja pärast on silmad häbi täis. 

Kõige ägedam asi, mis sinuga sel aastal juhtunud on?

Juhtub pidevalt, aga kõige ägedam palju pikemaski perspektiivis oli minu tänavu märtsis toimunud pulm, mille enda sõprade abil (keda ma tänaseni ei ole jõudnud väärikalt tänada) endale ja Annmarile üllatusena korraldasin. Juhtus kuidagi nii, et see mitme külje pealt riskantne plaan toimis igas väljundis kõrgelt üle ootuste. Kuigi seda räägivad ilmselt kõik abiellujad? 

Kui siin korra saab sõna võtta, siis selle ürituse taustal tuli mulle meelde või sai esimest korda nii must-valgelt selgeks, kui oluline on tegelikult positiivseid asju tähistada. Kui agaralt tööd teha, siis igapäevaselt on tähelepanuväli nii ehk naa täis tagasilööke või probleeme ning kui positiivset jõuga esile ei too, on lihtne saata kuid ja kuid mööda teenimatult negatiivse fooni ja tujuga. Ehk tasub tähistada.

Kas pigem nudist või pigem vammustesse mattunud?

Elu on lihtsam, kui midagi varjata ei ole ega varjama ei pea, ning elu on kindlasti kergem ilma suure kandamita. 

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid