GALERII: #dinnerwithportail meets Nudist meets Sfäär

GALERII: #dinnerwithportail meets Nudist meets Sfäär

Foto: Marek Metslaid

Kuidagi jõudis kätte suvi. Kuidagi soovitas Anne Vetik, et kokku võiksid saada Portail ja Peenjoogivabrik Nudist. Näiteks Sfääris. Nii saigi pandud alge #dinnerwithportail õhtusöögile number kaks. 

Ka seekord jälgisime õhtusöögil sama kontseptsiooni: kutsu kokku inspireerivad inimesed, kellega ühe laua taga istudes ei hakka ealeski igav, kostita neid hõrkude roogade ja ka Nudisti peenjoogivabrikust pärit märjukesega ning lase õhtul omasoodu minna. Ning lubage öelda, et moekunstniku Liisi Eesmaa, fotograafide Laura Nestori ja Kristiin Elmati, VLND Burgeri eestvedaja Kris Süldi, I Wear* Experimenti solisti Johanna Eenma ja agentuuri Ruum 414 disaineri Martin Veismaniga läks õhtu ainult tõusvas joones. Loomulikult oli kohal Portaili enda naiskond – Aljona Eesmaa ja Helene Vetik – ning kaasvõõrustajatena Mihkel Männik ja Anne Vetik Nudistist. 

#dinnerwithportail seekordse 5-käigulise õhtusöögi eest kandis hoolt omas headuses tuntud Sfäär ning olgu öeldud, et kõik serveeritud fotogeenilised toidud kas juba on või saavad peagi olema esindatud Sfääri suvemenüüs. Meie soovitame mekkida taimset puljongit yuzu’ga ning magustoiduks tabava nimega rooga „Eesti muld ja Eesti süda”, mille moodustavad leivavaht, stout-õlu, soolakaramellijäätis ja maltoosasiirup.

Seekordse õhtusöögi tegid aga eriliseks kodumaise Peenjoogivabrik Nudisti kroonijuveelidest vahuveinid Rabarbra, Princessa ja Diana, mis olid oskuslikult sobitatu iga Sfääri menüükäigu juurde. Ning nii nagu tekitas külalistes elevust eelmainitud magustoit, üllatas Nudist külalisi magustoidu juurde (väga) värskelt valminud kuiva siidriga ja tekitas sellega veelgi elevust. Kuuldavasti oli #dinnerwithportail seltskond esimene, kes seda seni veel nimetut siidrilist maitsta sai. Much special!

Mis veel? Ahjaa! Kui märkate fotodel kauneid õisi, millest nii mõnedki külalised ei suutnud käsi eemale hoida, siis need on pärit selliselt suurepäraselt lillestuudiolt nagu Studio Nelk. 

Vaata fotosid teisest #dinnerwithportail õhtusöögist allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid