GALERII: Laura Nestori fotonäituse “La Nardi” avamine

GALERII: Laura Nestori fotonäituse “La Nardi” avamine

Foto: Jelena Rudi

Eelmise nädala kolmapäeval muutus Treimanni mööblisalong mõnusaks galeriiks, milles tutvustati Laura Nestori fotosarja “La Nardi”.

Laura Nestor on fotograafina töötanud juba peaaegu 20 aastat, tegelenud peamiselt lavastusfotoga, pildistanud lugematul arvul ajakirjade kaanefotosid ja reklaampilte. Laura on koostanud mitmeid isikunäitusi, on andnud välja kalendreid ja tema piltidega on ilmunud raamatuid.

Fotosari “La Nardi” on inspireeritud õhulisest Itaalia õuemööblibrändist Nardi. Laura vaimustus heast Itaalia disainist ja tõi õhulise faktuuri ja vormilahenduse ka oma fotodesse. Nii segunebki puhas ja klaar fotokeel maitsemaailmas oleva intriigiga. Olgu lisatud, et antud fotoseeria tegemiseks kulus umbes neli tuubi akrüüli, paar kilo komme, värvilist paberit ja paar ruutmeetrit  puhtaks pühitud asfaltit.

Näituse avamisele saabunud foto- ja sisekujundusehuvilised said nautida sooja päikeselist õhtut. Külaliste seas olid fotograafi sõpru ja talendi kauaaegsed austajad kui selle just avastanud iluarmastajad ning suur hulk Eesti moemaastiku mõjutajaid. Teiste hulgas saabusid pilte uudistama moekunstnik Aldo Järvsoo ja ehtekunstnik Tanel Veenre, Universal Music Baltic juhid Leen Kadakas ja Margus Varusk, moeportaali Portail.ee asutaja Aljona Eesmaa, disainer Helene Vetik, Shishi asutajad Taivo Piller ja Mart Haber, illustraator Britt Samoson ja teised. Kõrvapaitavat muusikat mängis Siim Nestor.

Näitus “La Nardi” jääb avatuks Treimanni mööblisalongis kogu suveks ja näituse pildid on sealsamas ka müügis. Näituse töid on võimalik vormistada vastavalt kliendi soovile, eksponeerimiseks sise- või välitingimustes.

Vaata fotosid näituse avamisest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid