GALERII: #dinnerwithportail restoranis The Nautilus

GALERII: #dinnerwithportail restoranis The Nautilus

Foto: Marek Metslaid

Portail ei ole kunagi plaaninud olla ainult meediaväljaanne. Sest see oleks ju ometi liiga igav. Nii me otsustasimegi korraldada päev enne tänavukevadist Tallinn Fashion Weeki esimese #dinnerwithportail õhtusöögi. 

Kogu ürituse kontseptsioon oli tegelikult ütlemata lihtne: kutsu kokku inspireerivad inimesed, kellega ühe laua taga istudes ei hakka ealeski igav, kostita neid hõrkude mereandidega, ehk sinna juurde ka väikese meenega, ning lase õhtul omasoodu minna. Mõeldud-tehtud.

Kes siis meiega esimesel õhtusöögil ühinesid? Portaili lugejatele igati tuttavad moeloojad Lilli Jahilo ja Kätlin Kikkas, ehtekunstnik Tanel Veenre, suunamudijad (jah, me viime selle sõna massidesse) Luciné Ayanian, Vlad Matsnev ja Liilit Kirss ning loomulikult Portaili enda naiskond – Aljona Eesmaa ja Helene Vetik –, keda omakorda abistas selle õhtu korraldamisel Portaili hea sõber Barbara Kärtner. 

#dinnerwithportail esimese õhtusöögi eest kandis hoolt Tallinna vanalinnas, Pikk 36 aadressil asuv mereannirestoran The Nautilus. Olles The Nautiluse headuses (ja visuaalses kauniduses) varasemaltki veendunud, otsustasime, et just The Nautiluse Oyster Lounge on meie seltskonna võõrustamiseks täpselt see, mis vaja. Ning pealegi – The Nautiluse austrid, kammkarbid, koorikloomad… Siin ei olnudki midagi mõelda. Magusa ampsu pani mereannirikkale õhtule Cakery by Chef Sentjurini granadillimaius. Kingitustega kostitas külalisi kodumaine ilumärk by mukk. 

Vaata fotosid esimesest #dinnerwithportail õhtusöögist allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid