HIGH 5: Eugénie

Foto: Léon Prost

Multiinstrumentalist Eugénie on prantsuse noore põlvkonna elektro-popi üks talendikamaid ja omanäolisemaid esindajaid. Tema muusika ja lüürika on poeetiline ja sütitav. Eugénie on olnud oma muusikuteekonnal resoluutne ning liikunud iseõppijana täiesti oma rada, laskmata muusikatööstusel kujundada endast säravat, ent sisutühja popp-artisti. 

Seda enam peaks eestlasi rõõmustama see, et Eugénie esineb festivali Võnge pealaval juba sellel laupäeval, 15. juunil kell 19.30. Ja meid rõõmustab see, et me saime talle esitada viis küsimust, millest mitmed ei ole muusikaga kohe üldse seotud. Autentsuse huvides toome intervjuu ära ingliskeelsena.

Best song to sing in the shower?

Anything very lyrical and hard to sing… 

Why Estonia? 

It is an invitation which I am very surprised and honored to receive. And also a great opportunity to meet a new public, I actually love Northern music so I hope its public loves me back!

Last thing that made you laugh to tears?

Silly dancing and improvising on random songs.

Favorite dessert?

Churros, crepes, waffles, donuts… very greasy, fried and sugary things are my favorites.

The most embarrassing thing you have ordered online?

Nothing embarrassing but the most „random” thing I’ve ordered lately was a bunch of wigs!

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid