Hennessy tähistab Very Special Limited Edition sarja täienemist

Hennessy tähistab Very Special Limited Edition sarja täienemist

Foto: Hennessy

Sari täieneb uue disainkujundusega, mille autoriks on kõrgelthinnatud tattoo-kunstnik Scott Campell. 

Portaili südames on Scott Campbellil eriline koht, kuna just see kunstnik on tätoveerinud selliseid moe- ja filmimaailma legende nagu Lily Cole, Marc Jacobs, Courtney Love ja Heath Ledger. Staarid lihtsalt imetlevad ja austavad seda meest.

Lisaks klassikalisele tattoo-kunstile on Scott Campbell proovinud tindimaailma raputada, korraldades Manhattanil pesitsevas Milk Gallery kunstigaleriis salapärast tegevust. Salapärast seetõttu, et Scott tätoveeris inimesi läbi seinas oleva augu, tätoveeritavat nägemata, ja nagu see poleks juba piisavalt hull idee – ilustab auguga seina Scotti 15-meetrine maal. Küsimusele „kust selline mõte tekkis?” vastas kunstnik, et tihtilugu pöördutakse tema poole palvega joonistada mida iganes, ilma piiranguteta. Kuid tööle asudes tekib siiski igal indiviidil oma arvamus, seega ainus viis, kuidas tõeliselt pingevabalt tätoveerida, ongi töötada nina krimpsutavat klienti nägemata.

Very Special Limited Edition sarja uue liikme puhul korraldab Hennessy ka loovuskonkursi. Laadides prike.ee/hennessy lehele mis tahes isikliku loovuse või kunstiga seotud pildi, võib võita vägagi ebatavalise auhinna. Pudeli kujundusele sobivalt on valitud võitjale väljapandud isikupärane tätoveering või kunstiteos Pirados Studio tegijatelt.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. 

boyle_scottcambell_218

Galerii

Kommentaarid