GALERII: Kollektsiooni “Giambattista Valli X H&M” esitlus Eestis

GALERII: Kollektsiooni “Giambattista Valli X H&M” esitlus Eestis

Foto: Jelena Rudi

H&Mi tänavune koostöökollektsioon “Giambattista Valli X H&M” lansseeritakse vaid mõne päeva pärast, 7. novembril.  Vaimustav seltskond, kuhu kuulusid nii Eesti mõjutajad kui tuntud moegurmaanid, kohtus kollektsiooniga aga juba novembri esimesel päeval. Glamuurset kollektsiooni tutvustati efektse pop-up moefotonäituse raames Arhitektuuri ja Disainigaleriis, mis oli möödunud nädalavahetusel avatud ka suuremale moepublikule. 

Pop-up moenäitusel eksponeeriti kollektsiooni “Giambattista Valli X H&M” lookbook’i pilte, mis valmisid üha suuremat tuntust koguva moefotograafi Kyle Weeksi ja armastatud loovjuhi, autori ning stilist Giovanna Engelberti koostööna.

H&Mi iga-aastased disainerkollektsioonid on moearmastajate seas kujunenud oodatud traditsiooniks. Seekordne kollektsioon valmis koostöös Pariisis töötava Itaalia disaineri, ilu ja väljapeetuse meistri Giambattista Valliga. Valli lansseeris omanimelise kaubamärgi juba 2005. aastal. 2011. aastal tõi ta lavalaudadele esimese kõrgmoekollektsiooni. Valli lähenemine luksusele ja ilule on uudne ning see tõmbab ligi rahvusvahelise taustaga naisi – tema stiili on globaalselt ülistanud nii tuntud inimesed kui moearmastajad. Muide, kollektsioon “Giambattista Valli X H&M” on disaineri esimene katsetus meesterõivaste maailmas.

Vaata fotosid möödunud nädala reedel toimunud üritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid