GALERII: Kohtumisõhtu barberkultuuri eestvedajate Leeni ja Bertusega

GALERII: Kohtumisõhtu barberkultuuri eestvedajate Leeni ja Bertusega

Foto: Salonshop Baltic AS

Eelmise nädala neljapäeval, 15. novembril kogunesid meestele mõeldud juuksuritöökotta Pardur kohalikud barberkultuurist huvitatud, et kohtuda mujal maailmas legendide staatusesse tõusnud hollandlastest barberite Leeni ja Bertusega.

Härrased, kes meeste juukseid hakkasid lõikama juba 14-aastaste mässumeelsete teismelistena, on asutanud ka rahvusvahelist tunnustust pälvinud meestebrändi Reuzel Pomade. Kahe värvika mehe jaoks on aga habemeajamine omamoodi käsitööoskus ja mitte ainult. Leen ja Bertus on tunnistanud: “Meie jaoks on klassikaline habemeajamine midagi suuremat kui lihtsalt amet või oskus, isegi midagi enamat kui käsitöö. See on missioon, kutsumus, võiks öelda, et isegi pühendumus pakkuda ainult parimat lõikust ning teravamaid terasid. Punkt.”

Tallinna kesklinnas tegutsevas juuksuritöökojas Pardur töötab aga igapäevaselt kogenud habemeajaja-juuksur Sergei, kes on samuti hollandlastest professionaalide poolt koolitatud ning omandanud filigraansed oskused. Seega on Eestis just tema käe all võimalik saada endale parim klassikaline juukselõikus või nautida kuumarätikumeetodil habemeajamisteenust.

Juuksuritöökoda Pardur asub Tallinnas aadressil Tartu maantee 6. Parduris on müügil ka ikooniline meestele suunatud ilubränd Reuzel Pomade, mille valikust leiab pumatid, juuksetoonikud, šampoonid ja palsamid ning erinevad habemehooldustooted.

Vaata fotosid meeleolukast kohtumisest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid