GALERII: Eile esitleti Pariisis H&M Studio kevadsuvist kollektsiooni

GALERII: Eile esitleti Pariisis H&M Studio kevadsuvist kollektsiooni

Foto: hm.com

Eile hilisõhtul esitleti Pariisis H&M Studio näe-ja-osta-kohe printsiibist lähtuvat 2018. aasta kevadsuvist kollektsiooni, mille inspiratsiooniks on Jaapanile omane linlik graatsia ja minimalism.

Sündmuse puhuks muudeti tarbekunstimuuseum Musée des Arts Décoratifs moodsaks Jaapani interjööriks – maha laoti ikoonilised tatamimatid ja ruum ehiti silmapaistvate ikebanakompositsioonidega. Külalistele, kelle seas olid näiteks Alexa Chung, Joan Smalls ja Naomie Harris, serveeriti šikk Jaapani õhtusöök ning seejärel alustati madalate laudade vahelises labürindis moeetendusega.

H&M Studio tänavuses kollektsioonis on kesksel kohal puhtad siluetid, vaba meeleolu ja Jaapani kirjasüsteemist inspireeritud silmatorkavad abstraktsed mustrid. Tasakaalukale minimalistliku disaini ja puhaste värvide kooslusele lisasid oma nüansi ka töörõivadetailid, vabalt lendlevad kangad ja efektsed kudumid. Poodiumil troonis mitmekesine seltskond modelle, kelle seas olid näiteks Amber Valletta, Adwoa Aboah, Grace Elisabeth ja Edie Campell. Vaid hetki peale moeetenduse lõppu vallutas 200pealise vaatajaskonna ees lava tantsugrupi Strawhatz etendus.

„Oli tõeliselt põnev vaadata Jaapani disainist inspireeritud efektseid trükimustreid, värve ja puhtaid jooni. Autentne tegevuskoht, lauanõud, dekoratsioonid ja muud detailid aitasid kaasa vaikse graatsia kumamisele. Ma ei jõua ära oodata, mil moel meie kliendid kogu maailmas hakkavad oma lemmikesemeid kokku sobitama,” ütles H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

H&M Studio on H&Mi peamine hooajaline kollektsioon, mille loob pühendunud disainerite tiim. Poodiumil esitletud naiste- ja meesterõivad jõudsid kohe peale etendust müüki e-poodi ja on tänasest saadaval valitud kauplustes üle maailma, kaasa arvatud Tallinna Postimaja H&Mis.

Vaata ka videot H&M Studio kevadsuvise kollektsiooni esitlusest:

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid