Milline on tänavune H&M STUDIO kollektsioon? Meie teame!

Milline on tänavune H&M STUDIO kollektsioon? Meie teame!

H&M teatab põnevusega, et veebruari lõpus näidatakse Pariisi moenädala ajal taaskord H&M Studio naiste- ja meestekollektsioone. H&M jääb truuks eelmisel aastal lansseeritud ,,näe ja osta kohe lähenemisele, kus lavalaudadel esitletud esemed jõuavad e-poodi koheselt peale 28. veebruaril aset leidvat etendust.

Tänavuse Studio kollektsiooni võtmeinspiratsiooniks on Jaapani minimalistlik disain ja vaoshoitud elegants. Seoses viimasega tõdeb H&M, et ettevõte sponsoreerib peatselt Musée des Arts Décoratifs’is aset leidvat Jaapani-teemalist näitust, mis pühitseb 150 aasta pikkust Jaapani-Prantsusmaa kultuurivahetust ning Jaapani mõju Lääne kultuurile. “Musée des Arts Décoratifs on ikooniline ja kaunis asutus ning oleme rõõmsad, et saame oma kollektsiooni näidata kohas just siin, kus leiab hiljem aset näitus, mis keskendub Jaapanile,” tõdeb H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

Nüüdseks on saladuskate tõmmatud ka kollektsiooni lookbook’i piltidelt, mille tähtedeks on teiste seas supermodellid Saskia de Brauw ja Clement Chabernaud. Silma jäävad puhtad siluetid, vaba meeleolu ning töörõivaste mõjutused. Naistekomplektide seast leiab mustrimöllu, kirkaid toone, pikki lendlevaid kleite, pükste peal kantavaid tuunikaid, praktilist rätsepakunsti ning silmapaistvaid kudumeid. Meeste puhul on fookusesse toodud vormimängu, värvide ja põnevate lahenduste abil huvitavamaks muudetud klassikud nagu rätsepajakk, triiksärgid ja džemprid.

Vaata aga kollektsioon oma silmaga allolevas galeriis üle!

H&M Studio kollektsioon jõuab valitud kauplustesse, kaasa arvatud Tallinna Postimaja H&Mi, müügile 1. märtsil. Eestis leiab kauplusest tänavuse kollektsiooni naistekollektsiooni esemed, meesterõivaid saab endale hankida e-poest.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid