FOTOD: Tanel Veenre ja Aldo Järvsoo moevaatemäng “PORTAAL”

FOTOD: Tanel Veenre ja Aldo Järvsoo moevaatemäng “PORTAAL”

Foto: Portail.ee

Möödunud laupäeval, sumedal augustikuu õhtul rullus idüllilise Haapsalu rongijaama perroonil lahti maaväline moekas popurrii piksli-filtrilistest kangamustritest, futuristliku joonega ehetest ning skulpturaalsetest marsitaridest. Aldo Järvsoo ja Tanel Veenre tuliuus kollektsioon “Portaal” avas üheks õhtuks ukse vana maailma ja uue tsivilisatsiooni vahele.

“Moeshow tegemine, see on hetke maagia – helid, inimesed, valgus… See hetk kui kõik sulab kokku kauniks tervikuks. Ja just täpselt nii see parimal moel Haapsalu kuldse õhtupäikese käes reaalsuseks saigi,” muljetab Tanel Veenre.

”Moeetenduste peamine mõte on pealtvaatajat inspireerida, sel korral inspireerusin ka ise, kuna tegin traagilise elusündmuse tõttu üle aastase pausi moekunstist ning tahtmine ilu luua oli väga kaugele kadunud. Õnneks on mood mul nii hinges, et iga uue Inglismaalt saabunud trükikangaga kasvas isu uuesti luua ja teisi inspireerida!” jagab oma mõtteid ka Aldo Järvsoo. “Taneliga on lahe koos töötada, tema töökusel ega andel ei ole piire ja tegime tegelikult esimest korda niimoodi koos kollektsiooni, et arusaam mis on tema disain ja mis minu, kadus lõpuks täiesti ära. Tanel nägi mu lihtsaid keepe ja see andis tõuke teha konkreetselt neile sobivad kübarad ning mina miksisin Taneli legendaarsetesse trükikangastesse enda disaini.” Aldo lisab, et tal oli küll Taneliga ettekujutus, milline võiks olla show Haapsalu raudteejaama perroonil, aga seda, et moevaatemäng kukub välja isegi parem kui unistustes, ei osanud kumbki neist isegi loota.

Vaata fotosid toimunud moevaatemängust allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid