Publikuta moeetendus, peaosas Tanel Veenre ja Anna Kaneelina

Publikuta moeetendus, peaosas Tanel Veenre ja Anna Kaneelina

Foto: Tanel Veenre Jewellery

Kuidas esitleda kollektsiooni lava, modellide ja publikuta? Kes selle küsimuse üle pead murravad, siis üks soovitus teile – tehke seda sama lummavalt, nagu teeb seda Anna Kaneelina, kandes Tanel Veenre uut kevadkollektsiooni omaenda kodus.

Tanel Veenre värskelt ilmavalgust näinud kevadkollektsioon on edasiarendus Kuldnõelaga torgatud siidist kaftanitest, mis on nüüd saadaval helgemates toonides. Samuti on kollektsiooni lisandunud suviselt kelmikad minikleidid ja pluusid. Kõik esemed järgivad one size fits all põhimõtet ja on valminud naturaalsest trükitud siidist. “Kehakatted vabadele hingedele!” kõlab Taneli sõnum.

Tanel Veenre kõnealune moekollektsioon pidi saama avapaugu märtsis toimuma pidanud Tallinn Fashion Weekil. Elul olid aga teised plaanid ning selle asemel oleme kõik veetnud viimased nädalad hoopis koduses karantiinis. Kuid kriisist sai väljakutse – kuidas esitleda kollektsiooni ilma lava, modellide ja publikuta? Tanel ei pidanud kaua mõtlema.

“Anna Kaneelina on muusik, kes räägib oma lugu. Temas kohtuvad otsiv vabahing, eeterlik anne, habras tundlikkus ja ilu. Anna on ideaalseks muusaks kollektsioonile, millesse on peidetud 70ndate hipi-unelmad ja eksootilised loodusmustrid,” jutustab Tanel oma seekordse muusa valikut. Nõnda jättiski Tanel ühe suure koti, milles värske kollektsioon, uued ehted ja mõned pearätikud, Anna Kalamaja kodu värava taha. Ning Anna oli nõus olema iseenda modelliks, meigikunstnikuks ja fotograafiks (kuigi võimalik, et siinkohal aitas veidi ka tema muusikust abikaasa Erki Pärnoja). Kui Anna saatis Tanelile fotod oli kunstnik hetkega lummatud nende meeleolust. “Eksperiment, kus muusa saab oma kodus koos riietega mõnd aega elada, on tekitanud atmosfääri, mida ei saa ühegi lavastatud moefotoga!”

Vaata unikaalse fotosessiooni tulemust allolevast galeriist!

Tanel Veenre uus kollektsioon on juba saadaval veebipoes https://tvj.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid