Eve Hansoni autorikollektsioonide aluseks on teadmised ja teadlikkus, selles on ühendatud tulevikku vaatav moeidee ja ajatu jätkusuutlik disain. “Ma pole oma kollektsioonides algusest peale karusnahka kasutanud ega plaani seda ka tulevikus teha. Tänapäeval on väga palju põnevate kaasaegsete materjalide kasutamise võimalusi, millest valmistada rõivaid enese soojas hoidmiseks, et ma ei saa aru, miks selleks peaks karusnahka kasutama. Loomade puurides piinamine on kaasaegses maailmas kuritegu,” ütleb Eve.
Fur Free Retaileri programmiga on liitunud juba 36 Eesti moeettevõtet, kes on ühinenud selliste tuntud tipptegijatega nagu Prada, Versace, Gucci, Armani, Hugo Boss, Calvin Klein ja teised.
Erlele omaselt mängib tema uus kollektsioon sümbolite ja materjali kontrastiga, põimides sünge romantilisega, sakraalse kehalisega ning tumeda oksüdeeritud hõbeda hõrkude pärlitega. Tulemuseks on ehted, mis mõjuvad korraga nii kaitsvate kui paljastavatena – objektidena, mis suhestuvad kehaga ja kannavad endas tähendusi.
“DOOMED on kantud põletavast igatsusest millegi puhta ja pühitsetu järele, mis lubab lunastust ja hoiab hinge, olles samal ajal lahutamatult seotud toore, kehalise ja sensuaalsega,” lisab kunstnik.
Vaata Erle Nemvaltsi kollektsiooni eelvaadet galeriist!
Rohkem infot sündmuse kohta leiab Facebookist. Erle Nemvaltsi loominguga saab tutvuda aadressil erlenemvalts.com
Pesakond on Eesti üks legendaarsemaid ja pikaealisemaid koomikseid. Jänes, hunt, siil, karu ja rästik ilmusid ajalehte Post 1994. aastal, mil autor Madis Ots, tänane loovagentuuri Salama partner ja loovjuht, oli vaid 16-aastane. Nüüd, pärast tuhandeid koomiksiribasid erinevates meediaväljaannetes, sadu lõuendile tehtud joonistusi, kolme juubelinäitust ja üht käsitööõlut, on Pesakond maandunud Stella Soomlaisi toodetele – joonistatuna käsitsi otse säravvalgele taimparknahale.
Vaata tulemust galeriist!