Alati geniaalne Eve Hanson

Alati geniaalne Eve Hanson

Foto: Krõõt Tarkmeel

Meil ei olegi plaanis varjata, et Eve Hansoni kollektsioon oli üks nendest, mis meile eelmisel nädalal toimunud Tallinn Fashion Weekil enim muljet avaldas. Miks? Asi on väga lihtne.

Nimelt ühendas Eve Hansoni autorikollektsioon endas teadmised ja teadlikkuse, samuti ajatult jätkusuutliku disaini, mis ennekõike teenib eesmärki. Lisaks jätkab iga Eve kollektsioon sealt, kus eelmine pooleli jäi, olles kui läbi hooaegade rändav järjelugu. Ja selline lähenemine meile meeldib.

Juba esimese hooga sai näha, et Eve uues kevadkollektsioonis on võrreldes eelmisega rohkem värve, ent üldmulje jääb siiski rahulikuks, meeldivalt monokroomseks. Märkimist väärib seegi, et kollektsiooni kõnekad rõivad on loodud kestvatest, valdavalt naturaalsetest ja funktsionaalsetest materjalidest ning lisandunud on ka uus, kogu kollektsiooniga väga hästi kokku passiv printmuster, mille autor on Toomas Pääsuke. Kokkuvõtlikult näeb Eve kokkupandud komplektidest väga selgelt, et tema rõivaste disainis on mugavus ühendatud stiiliga ning nii jääb rõiva kandjale otsustusvõimalus end kas vabalt või veidi sätitumalt tunda. Ja see ongi hea disaini tunnus, kas pole?

Eve Hansoni rõivad on müügil Tallinn Design House’is ja Viru Keskuse MUST disainipoes, samuti veebis evehanson.com. Brändi tegemistel saab silma peal hoida @evehansondesign kontol Instagramis ning Facebooki-lehel. 

Vaata fotosid ka Eve Hansoni Tallinn Fashion Weekil esitletud kollektsioonist allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid