Björk and Berries esitleb September parfüümi jätkusarja

Foto: Björk and Berries

Täpselt aasta tagasi tuli Rootsi pidevalt muutuvast loodusest ja unikaalsusest inspireeritud ilumärk Björk and Berries välja võrgutava sügisparfüümiga September. Selle sündmuse taaselustamiseks esitleb ilumärk September parfüümi jätkusarja – sama aroomiga on nüüd valikus ka siidine käte- ja kehakreem ning lummava lõhnaga käte- ja kehapesu seep. 

Kindlasti väärib märkimist, et sügissoojad kehatooted – September Hand & Body Lotion ja September Hand & Body Wash – on pakendatud ümberöödeldud plastikust tehtud pudelitesse, sobivad veganitele, neid jagub kauaks (sest pudelid on suurusega 400ml) ja nende lõhn ning koostis on vägagi ligitõmbavad.

Kõik Björk and Berries seebid ja kreemid sisaldavad orgaanilist väega segu toitvast astelpajust, puhastavast kasest ja rahustavast kummelist. Miks? Sest astelpalju on rikas antioksüdantide poolest, see sisaldab toitvaid oomega 3, 6, 7 ja 9 õlisid, mis niisutavad ja parandavad naha koostist. Kaselehe vesi ja ekstrakt on aga puhastavad, mürke väljutavad, toniseerivad, tasakaalustavad, rahustavad ja niisutava toimega ning kummelil on palju võimsaid nahka parandavaid, rahustavaid ja taastavaid omadusi, mida on sajandeid rahvameditsiinis nii seespidiselt kui välispidiselt kasutatud. Kõlab ju hästi, kas pole.

Björk and Berries tooted on müügil valitud edasimüüjate juures Eestis ning veebipoes scandinavianbrands.ee. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid