Aprilli lõpus toimub taas Tallinn Coffee Festival

Foto: KOKOMO Coffee Roasters

Möödunud aastal tõeliseks publikumagnetiks kujunenud Tallinn Coffee Festival toimub taas – juba 27. ja 28. aprillil on Tallinna Kultuurikatel muutunud võrratuks kohvimaailmaks. Ürituse raames toimuvatel kaasahaaravatel võistlusel selguvad ka parimad kohalikud baristad.

“Möödunud aastal esmakordselt toimunud Tallinn Coffee Festivali ajal saime kinnitust, et kohv on inimeste jaoks köitev teema – huvi oli meeletu,” kinnitas festivali peakorraldaja Kennet Sarv. “Sel aastal on üritus veelgi suurem ning lisaks kohvimaitsmisele saab kaasa elada erinevatele baristavõistlustele ja osaleda põnevates kohviga seotud tegevustes.”

Nii professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele suunatud Tallinn Coffee Festivalil ootavad külastajaid mitmekümned kohvibrändid ja -sordid, uudsed seadmed, parimate baristade etteasted, põnevad võistlused ning muidugi see imeline kohviaroom. Lisaks kohvile saab nautida ka teed, kakaod ja muid kuumi jooke, meeleolu loob DJ.

Tallinn Coffee Festivali eesmärgiks ei ole algusest peale olnud muud kui kohvikultuuri arendamine ning põneva kohvimaailma tutvustamine. Uuri lisa tallinncoffeefestival.ee ja facebook.com/events/513386005710112/.

Sarnased artiklid

Kommentaarid