Foto: Silver Mikiver

boipepperoni ja EiK andsid välja ühise loo

Täna ilmus boipepperoni debüütalbumi “qqndqlt” uus singel “qldne aeg”, kus teeb kaasa poeet EiK. Lisaks eelmainituile musitseerivad “qldses ajas” vokalist Maris Pihlap ja kitarrist Mattias Tirmaste. boipepperoni ütleb loo kohta nii: “Kuldsed ajad on meie enda sõnastada. See laul sündis toona minu elus valitsenud madalperioodist. Alles nüüd oskan hinnata ka nende hetkede ilu.”

boipepperoni, kodanikunimega Frederik Mustonen, on valmistumas ka oma debüütvinüülplaadi välja andmiseks. See saab kandma nime “qqndqlt”. boipepperoni sõnutsi on kogu albumi nimi ja kontseptsioon seotud eesti keele kauni kõla ja tema muusikaliselt kosmilise suunaga. Eksklusiivselt vinüülil ilmuvad boipepperoni lood koos tema ansambliga pitsa ja nubluga. Plaadil teevad kaasa veel ja Daniel Levi, villemdrillem, Heleza ja teised.

Vinüüli eelmüük algab 15. septembril kell 00.00 lehel www.kurvaduudised.com. Soovijad saavad eelmüügis koos plaadiga soetada ka eksklusiivset fännikraami ja soodsamalt 2. novembril Paavli Kultuurivabrikus toimuva esitluskontserdi pileti.

19. oktoobril jõuab “qqndqlt” kõikidesse digikanalitesse ja 3. novembril plaadipoodidesse üle Eesti.

Veel sarnaseid artikleid


Foto: Carlos Roos

Daniel Levi uus singel meenutab suve kõige soojemaid hetki

Daniel Levi avaldas uue loo “Following the Coast”, helilise postkaardi Austraaliast, kus ühel kuumal päeval Perthi stuudios see äsjailmunud pala sündis ühes Bri Clarki ja produtsent Calvin Bennettiga.

Värske laul on südamlik katse hoida kinni nendest hetkedest, mis mööduvad liiga kiiresti, just nagu suvi. “Kõik maailma pumpkin spice latte’d ja hubased kaminatulede virvendused ei suuda tegelikult seda fakti muuta, et suves on midagi erilist,” kirjeldab Daniel. “Midagi jääb meist alati maha, kui suvi läbi saab. Seda tunnet oligi vaja laulu sisse püüda. Austraalia reis ja soojus oli otsa saamas ja kohe-kohe saabuv “kampsuni ilm” ei vaimustanud mind eriti. “Following the Coast” on pea faustilik igatsus, et ilusad hetked püsiksid natukene kauem ja laseksid end aina veel nautida.”

Laulu loovad rahulik tempo ja ruum, mis laseb igal fraasil hingata. “Stuudiosse jõudes tundsin end Calvini ja Bri-ga kohe koduselt. Ostsin nad kohe Eesti šokolaadiga ära ja hakkasime vaikselt pihta. Laulu kõlast on selgelt tunda, et Austraalias käivad asjad teistmoodi ja kiiret ei ole kuhugi,” lisab ta.

Singlit saadab väga isiklik ja üleni suvenostalgiat täis muusikavideo, mis on justkui väike aknake Danieli pärisellu. Videos on režissöör Markus Mäemets jäädvustanud Danielit koos abikaasa Eleri ja nende kolme tütrega ning nende koosviibitud hetki mererannas ja looduses, kus pere ühiselt puhkust nautis.

Veel sarnaseid artikleid


Foto: NikeSKIMS

Tugevalt jõuline NikeSKIMS

Kauaoodatud Nike’i ja SKIMSi koostöökollektsioon on lõpuks ilmavalgust nägemas. Ühiselt loodud brändi NikeSKIMS debüüt hõlmab seitset kollektsiooni ja tervelt 58 eset, pakkudes üle 10 000 kombineerimisvõimaluse.

NikeSKIMS sündis eesmärgiga ühendada Nike’i sporditehnoloogia ja SKIMSi skulptuurne, keha toetav lähenemine – et panna iga naine tundma end samaaegselt kauni, mugava ja tugevana. Värskelt loodud brändi esimene dropp jõuab nii Nike’i kui ka SKIMSi veebipoodidesse juba käesoleval nädalal, 26. septembril. See koosneb kolmest põhikollektsioonist ja neljast hooajalisest lisast.

Lanseerimiskampaania raames valmis ka lühifilm “Bodies at Work”, mille lavastas Janicza Bravo ning mille visuaalid lõid Luis Alberto Rodriguez ja Rob Woodcox. Video toob fookusesse enam kui 50 sportlast, nende seas ka Serena Williams… ja muidugi Kim Kardashian ise.

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid