Woolish ei luba värve unustada

Woolish ei luba värve unustada

Foto: Getter Kuusmaa

„Inspiratsioon on sinu sees. See vajab mahla, mida igasugune õunaaed ei paku. „Inside Out” looming on lugu sellest, kuidas inspiratsioon peidab end otse meie nina all. Seda pole tarvis alati otsida, kuna see ümbritseb meid kõikjal ning võib avaneda täiesti ootamatult.”

Just nii kirjeldab kodumaine kudumimärk Woolish oma värsket kevadloomingut. „Pime Skandinaavia talv justkui sunnib unustama värve, mida silmad niiskelt taga igatsevad,” räägivad moemärgi loojad. „Meie 2020. aasta kevadlooming on elurõõmus ja haarav.” 

Nii näemegi Woolishi uues kollektsioonis, mis kannab nime „Inside Out”, jõulisi toone, mis lisavad märgi kudumitele energiat ja liikuvust – just see, mis igapäevaelus võlub ja paneb end mõnusalt tundma, sest spontaansed elamused äratavad inspiratsiooni ju taas ellu.

Vaata allolevast galeriist, kuidas Getter Kuusmaa püüdis selle värvika ilu fotole!

Olgu ka lisatud, et lisaks antud kollektsiooni fotodele on Getter Kuusmaa loonud Woolishile video – „Inside Out” –, mida saab näha MoeKunstiKino 11. ja 12. märtsil toimuva „Jean Paul Gaultier: šikk friik” eriseansil.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid