Hooajaülesed meeleolud Ivo Nikkolo uues kollektsioonis

Foto: Kalle Veesaar

“Selle kevade värvigammat võib klassikalise käsitluse alusel hoopis sügiseseks tituleerida,“ ütleb Ivo Nikkolo peadisainer ja kollektsioonijuht Britta Laumets-Merila. Meile sellised krutskid meeldivad – ning juba praegu saame öelda, et meile meeldib ka see, mida me näeme Ivo Nikkolo uuest kevadsuvisest kollektsioonist. 

Esimesena nendib Ivo Nikkolo peadisainer, et vahepeal unustuste hõlma vajunud beežid ja pruunid toonid on võimsalt tagasi. Ka Ivo Nikkolo hooaja alguse kollektsioonis on oma koha leidnud luksuslik tumepruun, klassikaline kaamelibeež ning uudne telliskivipunane. „Mõnes mõttes on see ka ootuspärane – meie kliimas on aastaaegade vaheldumine muutunud üsna ettearvamatuks ning värvid ei defineeri enam nii tugevalt hooaega. Kevadel garderoobi ostetud pruun kostüüm ei pea sügise lähendes kappi uut kevadet ootama jääma, vaid on kantav kogu aasta vältel,“ kõlab disaineri mõte.

Disaineri sõnul saadab iga uut hooaega lugu, mis on disainimeeskonda inspireerinud. „Ivo Nikkolo puhul on selleks merikarp, mida võib pidada üheks unikaalsemaks looduse meistriteoseks, mis sümboliseerib ürgset naiselikkust ning iseseisvust. Kollektsiooni loomisel on lähtutud nii Ivo Nikkolot kandvast enesekindlast naisest kui ka merikarbist kui inspireerivast motiivist,“ lisab Laumets-Merila.

Ivo Nikkolo kevad/suvi 2020 kollektsiooni ilmestavad disainimeeskonna poolt loodud prindid, kus peategelaseks on seesama maagiline merikarp. Samuti on sellest loost inspiratsooni saanud kevadine värvigamma – pärlmutter roosa ja sinine, pruun, merevahuroheline.

Väikese eelvaate uuest kollektsioonist annavad artiklit ilustavad kampaaniafotod, millelt leiame teatri- ja filminäitleja ning produtsendi Maria Avdjuško. Suurema pilgu saab uutele tulijatele heita Ivo Nikkolo esinduspoodidest ning veebipoes https://ivonikkolo.andmorefashion.com. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid