Wine & Dine Stella Soomlaisi moodi

Wine & Dine Stella Soomlaisi moodi

Foto: Riina Varol

Teravamad silmapaarid võisid märgata seda kätekotti Portaili peatoimetaja Aljona Eesmaa käevangus – ning Aljonal on ikka kombeks, et kui talle miski eriliselt muljet avaldab, siis saavad sellest teada ka Portaili lugejad. Nii ka seekord. 

Kodumaise aksessuaaridisaineri Stella Soomlaisi Wine & Dine õhtukott on välja kasvanud tema moemärgi ehk mõnelegi juba tuttavast ümbrik-kotist. Wine & Dine on ideaalne nendeks õhtuteks, kui esmatähtis on seltskond ja kaasa on vaja võtta vaid paar pisiasja. Kotil on magnetiga sulguv klapp ja kaks lahtrit, lisaks eraldi tasku kaartide jaoks. Ning mis kõige parem – sa saad ise valida, kui pika rihmaga kotti soovid.

„Tahtsime luua koti, mis oleks mõnus aksessuaar üritusteks, kus kaasas peab kandma vaid hädavajalikku,” räägib Stella. „Midagi, mis oleks sarnane meie ümbrik-kotiga, kuid mahukam, ja mida saaks kanda ka muud moodi kui ainult käes.” Siin tulebki mängu selle koti üks suuremaid plusse – käekotile saab sobitada erinevaid sangasid, mis peagi Stella Soomalisi valikusse ka eraldi müügile tulevad. „Kuna sangade osas tahtsime jätta koti omanikele mänguruumi, siis tulemuseks on see, et kõiki sangasid-kette on võimalik omavahel kombineerida ja nende abil saab kotile hõlpsalt uue ilme luua,” lisab Stella.

Tutvu allolevas galeriis kõnealuse Wine & Dine õhtukotiga ning erinevate viisidega, kuidas seda kanda!

Stella Soomlaisi Wine & Dine õhtukott on juba saadaval nii Stella Soomlaisi stuudios aadressil Telliskivi 62 kui ka veebipoes stellasoomlais.com. Olgu lisatud, et koodiga ALJONA on kõnealune kott Stella Soomlaisi veebipoes 20% soodsam. Sooduskood kehtib 31. detsembrini. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid