ELLEN RICHARD tuli välja oma esimese kõrvarõngaseeriaga

ELLEN RICHARD tuli välja oma esimese kõrvarõngaseeriaga

Foto: Liina Notta

Kodumaine moemärk ELLEN RICHARD lõi käed peamiselt Belgias tegutseva – kuid samuti Eesti päritolu – ehtebrändi Madam Schusteriga, et luua oma brändile isikupärane ja omanäoline kõrvarõngaseeria. Tulemusena sündis seeria BODY ja kolm erinevat figuuri, mis kõik inspireeritud naisekeha võlust ja väest ning mida omakorda täiustab muster ja unikaalne ilu. 

„Mitte ükski antud kollektsiooni ehe pole teisega identne, mis meie jaoks tähendab väga elulist ja isikupärast lähenemist loomingusse. Mood peab olema kordumatu, täpselt nagu selle kandjagi,” avavad ELLEN RICHARDi disainerid Kristi Pärn ja Andreas Kübar ehete taustaideed. „Suurepärase energiaga sündinud koostöö peegeldub ka tulemuses ning mis saaks olla parem kui oma klienti sütitada ja talle ilmeka detailiga uut hingamist anda. Praegusel pimedal aastaajal kulub kübeke sellist värskust kahtlemata kõigile ära.”

Madam Schusteri taga olevale ehtekunstnik Grete Rämmalile meeldib sõnapaar “alternatiivne luksus”, mida ta tõlgendab kui aktiivselt väiksemate kaubamärkide valimist, kes tegelevad teadliku ja hooliva loomisega – nagu seda on ka ELLEN RICHARD. “Olen väga tänulik Kristile ja Andreasele, kellega koostöö on olnud ääretult inspireeriv,” räägib Grete. “Ühiste mõtete vahetamisena saigi ehteseeria BODY inspireeritud erinevatest naiste kehatüüpidest – naise keha võlust ja väest.” Grete lisab, et kõik kollektsiooni ehted on otsast lõpuni valminud käsitööna, materjaliks on neil polümeersavi ja hõbedast tagused.

Kõrvarõngaseeria BODY on juba saadaval ELLEN RICHARDi stuudiopoes, Telliskivi 60A ja veebipoes www.ellenrichard.com.

ELLEN RICHARDi tegemistel saab silma peal hoida nii Facebookis kui Instagramis. Olgu lisatud, et seoses hiljutise ebaõnnega sotsiaalmeediamaastikul toimetab ELLEN RICHARD Instagramis nüüd konto all @ellenrichardstudio.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid