Sisemisele vabadusele pühendatud Marimo

Sisemisele vabadusele pühendatud Marimo

Foto: Karin Kallas

Oktoobris Itaalia alpides pildistatud Marimo uus kollektsioon kannab edasi vabaduse vaimu ja selle tähtsust meie muutunud maailmas.

„Vaatamata välistele oludele, on vabadus ja jõud meie endi sees, mida soovime uue kollektsiooni ja nende lummavate Itaalia alpide kaadritega naistele meelde tuletada – neid innustada ning toetada,” selgitab Marimo asutaja ning disainer Mariliis Pikkar kollektsiooni sünnilugu. “Suhtlen igapäevaselt uskumatult tublide ja ägedate naistega, nad on minu suurim inspiratsiooniallikas. Tore on tunda toetava kogukonna jõudu, mille oleme Marimo väärtusi hindavate naistega loonud.”

Uues kollektsioonis esindab vabadust mugav kangas ning lõiked, mis lubavad naistel tegeleda nende jaoks kõige olulisemate asjadega elus. Kogu kollektsioon on loodud musta värvi, kerge sädelusega viskoosisegu kangast, mis on veniv ning kandes mugav. “Õrn sädelus lisab luksuslikkust ja paneb kanga elama,” lisab Mariliis. Ta lisab, et kollektsiooni mitmekülgsus väljendub ka esemete kandmisvõimaluste rohkuses, näiteks pikk kardigan, mida saab kasutada ka jaki ning kleidina – ideaalne kolm ühes rõivaese. 

„Kahtlemata on naise garderoob midagi muud, kui see oli kaks aastat tagasi, olenemata riigist või paigast. Läbi igapäevase suhtluse nii meie kodu- kui välismaiste klientidega saame tõdeda, et praktilisus ning mugavus on naiste jaoks täna esikohal, kuid esinduslikkus ega naiselikkus pole kuhugi kadunud. Mul on hea meel, et olen saanud need kaks asja – Marimo naiselik elegants ning mugavus – tuua kokku selles kollektsioonis,” lisas disainer. 

Marimo uus kollektsioon on saadaval e-butiigis www.marimofashion.com ning Marimo esindusbutiigis Tallinna Vanalinnas Müürivahe 17. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid