Moemärk Ennos astub meeldiva sammu edasi

Moemärk Ennos astub meeldiva sammu edasi

Foto: Julien Pujol

Kodumaine moemärk Ennos rõõmustab moemaane uue sügistalvise kollektsiooniga, millest leiab nii aegumatu lõikega mantleid, hooajale kohaseid soojaandvaid esemeid kui ka moemärgi esimese toote meestele.

Seekordses kollektsioonis püüavad kindlasti kohe pilku Ennose ülerõivad. Moemärgi tugevuseks olevate mantlite puhul on taas kord tähelepanu pööratud materjalidele, istuvusele ja ajatule faktorile. Esimest korda on mantlitel näha ka mustrit, kuid seda Ennosele omaselt mahedas vormingus. Kindlasti väärivad tähelepanu kollektsiooni pükskostüümid, mis sellel hooajal hoiavad naiselikumat joont. 

„Oleme hooajale kohaselt lisanud kollektsiooni Ennose esimesed kudumid, mis on valminud angooravillast,“ tutvustab Ennose looja Kersti Pohlak. „Samuti leiab kollektsioonist kreemjas toonis kootud vesti ning vabama lõikega villase kleidi, mis loodud eesootavale külmale ajale mõeldes.“ Lisaks leiab valikust sümpaatsed sall-mütsid, mis kaitsevad jahedate ilmaolude eest, aga on ka efektseks aksessuaariks. 

Meeldiva üllatusena leiab uuest kollektsioonist Ennose esimese toote meestele – tumehallis toonis talvemantli, mis oma ajatu ja klassikalise lõike poolest jääb kandjat teenima aastateks. Disainer lisab, et suurema osa toodete valmistamisel on kasutatud kangareste, mis tähendab, et esemeid toodetakse piiratud koguses – täpselt nii palju, kui materjali on.

Uudiseid jagub Ennose moemärgil veelgi. Nimelt on bränd värskelt avanud uue stuudio Põhjala tehase Kompressorijaama 2. korrusel. Stuudiost, mis on avatud kokkuleppel, leiab ka suurima valiku Ennose tooteid. Samuti on sügis/talv 2021/2022 kollektsioon juba saadaval Ennose veebipoes aadressil ennos-studio.com. 

Vaata Ennose sügis/talv 2021/2022 kollektsiooni ametlikke fotosid allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid