Vision Board Reimagined – lihtne ja visuaalselt nauditav

Foto: Bold Tuesday

Kodumaine bränd Bold Tuesday on välja tulnud uhiuue visualiseerimise tööriistaga – Vision Board Reimagined, mis aitab inimestel hoida fookust oma unistustel ning nende suunas töötada. Seda kõike lihtsal ja visuaalselt nauditaval viisil.

Vision Board Reimagined on eriline igas mõttes, sest sellist visioonitahvlit pole brändi sõnul maailmas varem eksisteerinud. Selle kasutamiseks pole vaja ainsatki tööriista – ei kääre, liimi, printerit ega ka ajakirju. Komplekt sisaldab kõike, mida sujuvaks ja meeldivaks visualiseerimise protsessiks vaja läheb. Selle loomiseks ei pea olema ka andekas kunstnik – tootel on läbimõeldud disain ning lõpptulemus näeb alati hea välja. Tänu sellele on suurem tõenäosus hoida enda tahvlit nähtavas kohas, mis omakorda innustab unistustega igapäevaselt töötama ning enda eesmärke saavutama.

Teine eriline omadus on visioonitahvli lõputu paindlikkus. See võimaldab igal hetkel enda eesmärke ja unistusi juurde lisada, olemasolevaid asendada või muuta. Elu on pidevas muutumises ja sellega võiks sammu pidada ka sinu visioonitahvel. Lisaks ei ole Bold Tuesday unustanud ka kasutaja privaatsust – oma unistused saab hoida täpselt nii nähtaval või saladuses kui soovitakse ja visioonitahvli kaaned vajadusel sulgeda. 

Vision Board Reimagined komplektist leiab kvaliteetsed käsitööna valmistatud tekstiilist kaaned, mis on saadaval kolmes värvitoonis ja erinevate sõnumitega. Komplektis on ka 100 visualiseerimiskaarti foto või illustratsiooni kujul, mis kajastavad kõikvõimalikke unistusi igast eluvaldkonnast. Lisaks saab komplektile motivatsioonikaarte ka juurde soetada, mille teemade valikus on tasakaal, õnn, küllus, tänulikkus jm. Igas pakis on 52 kaarti affirmatsioonide, tsitaatide või julgustavate sõnadega, mida saab kasutada täiesti eraldiseisvalt või koos visioonitahvliga, et end igapäevaselt motiveerida. 

Me kõik kindlasti nõustume, et igaüks väärib võimalust oma unistused teoks teha. Haridus on üks parimaid viise, kuidas endale helgem tulevik luua. Kurb tõsiasi on see, et maailmas on üle 260 miljoni lapse, kellel pole võimalik majanduslikel või muudel põhjustel koolis käia. Bold Tuesday tahab anda enda panuse, et seda olukorda paremaks muuta, ning teeb koostööd MTÜ Mondoga, et lapsed maailma vaeseimatest piirkondadest – Uganda, Ghana ja Keenia küladest saaksid võimaluse koolis käia. Iga Vision Board Reimagined ostuga teed heateo ja annetad MTÜ Mondo Tarkusefondi ning kingid ühele lapsele kolm koolipäeva. Rohkem infot programmi kohta leiab siit.

Kõige lihtsam ja kiirem viis seotada Vision Board Reimagined™ on läbi Bold Tuesday veebipoe aadressil boldtuesday.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid