Virtuaalne jätkusuutliku moe suunanäitaja 2021. aastaks

Foto: EERIN

Autorehvidest saapad, biolagunev kleit, kangajääkidest kimonod ning bambusest pesu on mõned näited ajakirja EMA jätkusuutlike moetrendide suunanäitajast Ilusa Elu Giidist.

Ajakirja EMA virtuaalne soovituste kogumik Ilusa Elu Giid 2021 koondab endasse hoolivad ja jätkusuutlikud loojad, tooted ja teenused. Toimetuse parimaks tunnistatud saavad lisaks ka kvaliteedimärgise “EMA märkab 2021”. “Ilusa Elu Giid sai loodud selleks, et toetada emasid ja isasid lõputute valikute virvarris. Tihti toob just lapse sünd kaasa teadlikkuse kasvamise, soovi teha ohutuid ja keskkonnasõbralikke valikuid, millest sõltub meie ja tulevase põlvkonna tulevik,” rääkis ajakirja EMA peatoimetaja Merle Liivak.

Parimate valimisel võeti EMA toimetuse ja lugejate eelistuste kõrval arvesse ka tuntud emade, nagu näiteks muusiku Sandra Vabarna, näitleja Saara Piusi, disaineri Helene Vetiku, toidukunstniku Maru Metspalu, Portail.ee peatoimetaja Aljona Eesmaa ja fotograafi Katrina Tangi lemmikud.

Miks me aga sellest räägime? Sest kolmapäeva, 17. märtsi keskööni on käimas Ilusa Elu Giidi moekategooria lugejalemmiku hääletus. Giidi moekategooria lehte, kus on esindatud sellised hoolivad tegijad nagu KIRA, Reet Aus, August, Stella Soomlais, Karin Rask, Eerin, HERTTA, iLLIMOR, Didriksons, Donalabel ning ehtedisainerid Sigrid Kuusk ja Claudia Lepik, näeb siin: https://ajakiriema.ee/emagiid2021/kategooriad/ilu-ja-heaolu/mood/

Oma hääle saab anda ajakirja EMA sotsiaalmeedia lehtedel Facebookis ja Instagramis. Kõigi osalejate vahel läheb loosi Naïfi külluslik kinkepakk!

Sarnased artiklid

Kommentaarid