Innovatsioon ja kaktusetaimed

Innovatsioon ja kaktusetaimed

Foto: H&M

H&Mil on välja tulemas uhiuue kontseptsiooniga – „Innovation Stories“, mille alt lansseeritakse 2021. aasta vältel innovaatilistele ja jätkusuutlikele protsessidele keskenduvaid erikollektsioone.

Uue kontseptsiooni debüütkollektsioon kannab nime „Science Story“ ning teeb kummarduse inimestele, kelle looming ja hiilgavad ideed panustavad kestliku moetuleviku loomisele. Kollektsioon tutvustab mitmeid uusi materjale, nagu näiteks EVO by Fulgar®, mis on kastoorõlist saadud lõng ning mille kasvatamiseks kasutatakse peamiselt maa-alasid, mis on sobimatud teiste taimede kasvatamiseks. Uute materjalide seast leiab ka Desserto, mis on kaktusetaimedest toodetud taimne alternatiiv nahale.

„Kontseptsioon „Innovation Stories“ on oluline platvorm, mis viib meie katsetused täiesti uuele tasemele. See algatus annab lisahoogu meie koostööle teadlaste ja arendajatega ning toob tähelepanu meie julgetele ja progressiivsetele ideedele. „Science Story“ on ood aastaid kestnud uurimustele ja katsetustele, mis on nende uuenduslike materjalide taga,“ sõnab H&Mi kontseptsioonidisainer Ella Soccorsi.

„Meie uus kontseptsioon jätkab H&Mi teekonda kestliku moetuleviku suunas“, lausub H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson. „Innovaatilised kollektsioonid võimaldavad meil kasvada ja areneda, luues samal ajal kauakestvaid ning ihaldusväärseid rõivaid, mida loodetavasti meie kliendid armastavad ja mille üle nad ka uhkust tunnevad,“ lisab ta.

Tutvu kõnealuse kollektsiooniga allolevas galeriis!

Kontseptsiooni „Innovation Stories“ debüütkollektsioon „Science Story“ jõuab hm.com-i müügile neljapäeval, 18. märtsil.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid