VIDEO: Esimene pilk Rihanna moemärgile Fenty

Foto: T Magazine

Kui mõned päevad tagasi rääkisime sellest, et Rihanna on alles LVMHga ühist luksusmoebrändi loomas, siis tänaseks on asjad juba nii palju edasi liikunud, et valmis on moemärgi esimene kampaaniavideo ning paigas lansseerimise kuupäevad.

Alustuseks kuupäevadest: brändi info kohaselt jõuab kõik videos nähtu – nii rõivad, jalanõud kui ka aksessuaarid – müügile 29. mail lehel fenty.com. Mõned päevad varem, 24. mail avatakse aga Pariisis moemärgi pop-up, kus saab tooteid soetada see-now-wear-now põhimõttel ehk kohe ja väljaspool igasugust moehooaegade loogikat. 

Aga rääkides brändist ja kollektsioonist, siis kampaaniavideos näeme palju moekat siblimist-sagimist, kõigil seljas Fenty moemärgi rõivad – vabama lõikega pükskostüümid, teksarõivad, beežid komplektid, valged komplektid, malbet roosat, neid omakorda täiustamas silmapaistvad aksessuaarid. Ja muide, kui New York Timesi T Magazine küsis Rihanna käest, kust on tulnud rõivaste inspiratsioon, vastas laulja, et muusana on ta kasutanud ei kedagi teist kui iseennast.

Vaata Fenty moemärgi teaser oma silmaga üle:

Sarnased artiklid

Kommentaarid