ESIMENE PILK: paljuspekuleeritud pesukollektsioon Savage x Fenty

ESIMENE PILK: paljuspekuleeritud pesukollektsioon Savage x Fenty

Foto: Savage x Fenty

Kuidas näeb välja kauaoodatud pesukollektsioon, mis väidetavalt teeb õigesti kõike seda, mida Victoria’s Secret teeb valesti?

Kuigi kuulsuste kollektsioonid ja kuulsustega tehtud koostööd ei ole tänapäeval enam midagi uut, siis on üks lauljanna, kelle kõikvõimalikud lansseeringud on pälvinud ootamatult hea tagasiside. Selleks ei ole keegi muu kui Rihanna, kelle Fenty Beauty nimelisest meigikollektsioonist on saanud ilumaanide lemmik, kelle Fenty x Puma kollektsioon müüakse iga kord uskumatult kiiresti läbi ning kes nüüd rabab tööd oma uue pesubrändiga, mis kannab nime Savage x Fenty. 

Savage x Fenty esimese kollektsiooni reklaamkampaania nägi imavalgust käesoleval nädalal ja päev hiljem jõudis tootevalik ka brändi veebipoodi müügile. Juba peale vaadates saab aru, et Rihanna ei teinud nalja, kui ütles, et tema eesmärk oli teha kollektsioon, milles kõik naised tunneksid end hästi, olenemata suurustest, mõõtudest ja näiteks ka nahavärvist. Nii leiabki Rihanna esimesest pesukollektsioonist 36 suuruses rinnahoidjaid, XS kuni XXXL suuruses püksikuid, samuti ööriideid, hommikumantleid ja korsette. Lisaks on kollektsioonis esindatud nude-pesu, kuid kokku koguni seitsmes eri toonis, et oma „nahavärvipesu” leiaks igaüks. 

Tutvu Savage x Fenty esimene kollektsiooni kampaania fotodega allolevas galeriis ning uudista lisa aadressil savagex.com!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid