VAATA, millist kollektsiooni esitles COS Londoni moenädalal

VAATA, millist kollektsiooni esitles COS Londoni moenädalal

Foto: COS

Mõned võivad öelda, et oleme selle uudisega lootusetult hiljaks jäänud. Meie ütleme, et COSi jaoks ei ole kunagi liiga hilja. Eriti, kui arvesse võtta seda, et kuukene tagasi London Fashion Weekil esitletud komplektid on nüüdseks ka juba COSi esindustes ostmiseks saadaval. Seega, ei ole paremat aega neid uuesti üle vaadata.

Mis siis toimus? Nimelt see, et COS tegi tänavu sügisel ametliku moenädaladebüüdi ning esitles Londoni moenädalal oma tänavust sügistalvist kollektsiooni. Mõneti ehk ebatraditsiooniline lähenemine, sest tavaliselt näidatakse sügisesel moenädalal tuleva kevade komplekte, kuid COSile meeldibki asju omamoodi ajada. Seega esitlesid nemad komplekte, mida moemaanid suhteliselt kohe ka soetada saaksid.

Mis lavale jõudis? Meeldivalt kihiline, meeldivalt ülesuuruses ja isegi üllatavalt värvirohke kollektsioon. Eraldi aplausi väärivad kindlasti aksessuaarid – meie silmis lähevad need tõesti iga hooajaga aina muljetavaldavamaks. Ning mis peamine – kõik esemed väga on praktilised, väga kantavad, headest materjalidest, mõeldud absoluutselt kõigile. 

Vaata oma silmaga järele ja uudista ka uue hooaja ametlikku kampaaniat allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid