Ja nüüd me ootame suve – koos COSiga

Ja nüüd me ootame suve – koos COSiga

Foto: COS

Kui Portaili läbi aegade enim loetud artiklid puudutavad kõik ühte ja ainsat moemärki – COS – ning seesama moemärk on juhuslikult on avamas Eestis ka oma esimest kauplust, siis loomulikult leiame me põhjuse sellest kirjutada veel. 

Tegelikult otsest põhjust me ise leiutama peagi. Nimelt on COS avalikustanud oma tänavuse suvise kampaania, millest näeb moemärgi suvehooaja parimaid palasid ning mida saab juba loetud päevade pärast poodelda ka COSi Tallinna esinduses. Kollektsioon ise on moemärgi sõnul inspireeritud aastaaegade vaheldumisest ning brändi optimismist tuleviku suhtes. See on mõeldud soojemateks ilmadeks, jäädes samaaegselt ajatuks ja mitmekülgseks. Kollektsiooni võtmesõnaks on sidusus, mis luuakse garderoobi baasesemete näol. Vabalt langevad siluetid on disainitud kodus olemiseks, randa minekuks või jalutuskäiguks südalinnas.

Olgu ka lisatud, et COS on juba aastaid pühendunud kvaliteetsete materjalide kasutamisele, mis oleksid samaaegselt ka jätkusuutlikud. Nii leiabki kollektsioonist materjale, mille tootmiseks on vaja vähem vett ja pestitsiide – näiteks lina ja kanepipuuvill. Taaskasutatud materjalid on võetud kasutusse kogu kollektsiooni ulatuses, näiteks ujumisriided on valmistatud ümbertöödeldud nailonist.

Tutvu COSi suvekollektsiooni kampaaniafotodega allolevas galeriis!

COSi esimene kauplus Eestis avatakse 28. mail Tallinnas, aadressil Rotermanni 6. Kes ei jaksa avamiseni oodata, saab kollektsiooni poodelda ka veebipoes cosstores.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid