VAATA, milline hakkab olema Netflixi sari Halstonist

Foto: Netflix

14. mai on see kuupäev, mil Netflixis linastub Ameerika moedisainerist Halstonist rääkiv seriaal. Sellest sarjast ning Halstonit mängivast Ewan McGregorist (kes muideks ei teadnudki, kes Halston on) on moemeedias juba omajagu juttu tehtud. Meie aga ootasime, et ilmavalgust näeks sarja ametlik treiler. Mõned päevad tagasi see ka saabus. 

Kes Halstoni tegemistega ülemäära kursis ei ole, siis ta oli Ameerika legendaarne moedisainer, kelle suurejooneline tähelend jäi 1970ndatesse. Mõni aasta tagasi linastus MoeKunstiKino raames ka Halstonist rääkiv dokumentaalfilm, mis kirjeldas Roy Halston Frowicki kui Ameerika esimest moesuperstaari ning rääkis tema impeeriumist ja mõjust moe-, kultuuri- ja ärimaailmale. Netflix jätkab samal lainel, kuid toob ekraanile lisaks sellele, kuidas Halstonile meeldis pidutseda legendaarses ööklubis Studio 54 koos selliste tähtedega nagu Liza Minnelli, Bianca Jagger ja Andy Warhol, ka selle, kuidas ta kaotas oma metsiku eluviisi tõttu karjääri, jäi ilma oma nimest ning lõpuks kadus nagu tina tuhka. 

Ehk siis, nii nagu sarja treiler on „glossy, sexy, and dramatic as hell”, oli seda ka Halstoni elu ja juba peagi saame ekraanide vahendusel kogu seda moedraamat läbi elada meiegi. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid