Uus värv sisustusbrändi WOH riidepuude ridades

Foto: WOH

Neile, kes armastavad midagi erilist, on kodumaine sisustusmärk WOH just puhkuste ja jõuluajaks välja tulnud uue värviga oma riidepuu ridades. Beež, mis on täna küll trendikas, kuid homme ja aastate pärast päris kindlasti klassika, on nüüd kohal. 

Kodumaine WOH on bränd, mis disainib mööblit ja aksessuaare ning milles on tasakaal funktsionaalsuse, puhta põhjamaise esteetika ja jätkusuutlikkuse vahel. “Me otsime ilu lihtsuses ja disainime mõeldes igapäevaelu mugavamaks muutmisele. Usume, et tõeliselt mõnusa atmosfääri loomisele aitavad kaasa diskreetsed ja praktilised elemendid. Kombineerime uudseid lahendusi traditsioonilste käsitöövõtetega, mis annab meie minimalistlikule disainile koduse ja sooja tunde,” ütleb sisustusbrändi asutanud Margot Vaaderpass. 

WOHi klassikaline vildist riidepuu on kindlasti brändi toodete lipulaevaks. “WOH sündiski vajadusest riidepuu järele, mis hoiaks rõivad turvaliselt paigal ning säilitaks nende vormi,” lisab Margot. WOH riidepuul on õrnalt kare pind, mis on valmistatud PET vilidst ja koosneb 85% ulatuses taaskasutatud plastik pudelitest. Aplaus! Riidepuu konks on aga valmistatud harjatud roostevabast terasest ning seega eriliselt vastupidav. Eri mudelite näol pakub WOH riidepuid kõikidele rõivastele, kuid on eriti sobilik ülerõivastele, jakkidele, kudumitele ning näiteks rasketele mantlitele. Riidepuu vorm on loodud imiteerimaks õlakuju – selleks et rõivad ajaga vormist välja ei vajuks.

Kõik WOHi tooted on disainintud tehes hoolikalt läbimõeldud materjalivalikud. Toodetud on kõik disainid Eestis ning on loodud selleks et kesta.

WOHi riidepuud on saadaval Tallinna Kaubamaja Kodumaailmas, Eesti Disaini Majas Solarise keskuses ning www.woh.ee kodulehel. Olgu mainitud, et uut värvi riidepuu on saadaval ainult brändi veebipoes.

Sarnased artiklid

Kommentaarid