Uus Ivo Nikkolo võimestab naisi läbi moe

Uus Ivo Nikkolo võimestab naisi läbi moe

Foto: Kertin Vasser

See aeg on käes! Kodumaine naiste rõivabränd Ivo Nikkolo esitleb ametlikult uut imagot, mida ilmestab uus logo ning kauaoodatud sügistalvine rõivakollektsioon, mille üheks fookuseks on tasakaal.  

“Soovime, et meie riided oleksid justkui tööriistad garderoobis, millega saavad naised end iga päev, igas situatsioonis ja igal sündmusel tunda stiilselt ja mugavalt ilma, et nad peaksid õige riietuse leidmiseks liigselt pingutama,” iseloomustab uue Ivo Nikkolo olemust brändi peadisainer ja disainikäekirja juht Margot Vaaderpass.

Margot lisab, et Ivo Nikkolo uue sügistalvise kollektsiooni üheks fookuses on tasakaal – see üks seisund, milles me ihkame hetkel kõige enam olla. “Meid inspireerib naine, kes elab mitmekülgset elu, aga suudab seejuures hoida tasakaalu kõiges, mida teeb. Ideede kogumisel panime kokku üksteisele vastanduvaid elemente, hoiakuid ja tegevusi, et luua kollektsioon, mis tekitaks ühtaegu elevust, aga pakuks ka rahu.”

Kollektsioon ise pakub naisele lihtsaid rõivaid ja aksessuaare, mida saab muretult kombineerida, luues kaasaegse välimuse ilma suurema pingutuseta. “Meie disainikäekiri on kaasaegselt naiselik. Selle saavutame tänu mõtestatud materjalide valikule. Eelistame kangaid, mis langeks seljas hästi ning looks seeläbi sensuaalse silueti. Pehmelt naiselik stiil on samal ajal kandjale ka mugav,” lisab disainer.

Ajatu disainikäekirja kõrval on disainitiimi üheks olulisemaks prioriteediks jätkusuutlikkus. “Sel hooajal oli üheks eesmärgiks vähendada nafta baasil valmistatud kangaste kasutamist ja asendada need naturaalsemate materjalidega nagu näiteks orgaaniline puuvill, siid, villasegused kangad ning tselluloosi baasil valmistatud viskoos ja modaal,” selgitab Margot. Samuti lisab ta, et uus Ivo Nikkolo ei kasuta kindlasti karusnahka. 

Tutvu Ivo Nikkolo uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid