Baltika lõpetab aastaks 2023 Montoni rõivaste müümise

Foto: Monton

Mõtlesime, et vahendame vahepeal natuke majandusuudiseid ka. Nimelt oleme saanud infot, et kodumaine rõivatootja AS Baltika müüb sõlmitud lepingu alusel Montoni kaubamärgi kasutusõigused Euroopas ettevõttele Shenzhen Maiteng International Apparel Co., Ltd, mis tegeleb Monton Sports spordiriiete brändiga.

Miks? Sest Baltika jätkab oma äristrateegia elluviimist, keskendudes ainult Ivo Nikkolo brändi arendamisele ja turundamisele. Bränd on lansseerinud juba 2021 kevadsuvise hooaja üleminekukollektsiooni, täiesti uue aksessuaaride kontseptsiooni ja uuendanud e-poodi. 2021. aasta sügisel esitletakse täiesti uut ning terviklikku rõivakollektsiooni.

Kuni 2023. aastani saab Baltika jätkuvalt kasutada litsentsi Montoni brändi alt rõivaste ja aksessuaaride müümiseks. Kusjuures, veel tänavu esitletakse uut Montoni olümpiakollektsiooni ning ühtlasi jätkatakse Montoni kauba allahindluse- ja lõpumüükidega.

Baltika Grupi tegevjuhi Flavio Perini sõnul on Montoni brändi müümine oluline samm edasi äristrateegia elluviimisel: „Strateegia täitmine näeb ette, et me stabiliseerime finantsolukorra ja paneme kogu tähelepanu ainult Ivo Nikkolole. Montoni müügist saadud tulu kasutatakse laenu tagasimaksmiseks pangale, kes hetkel omab kaubamärgi panti.“

Sarnased artiklid

Kommentaarid