Unistades puhkusest Itaalias…

Unistades puhkusest Itaalias…

Foto: Ciao Lucia

Ei ole just igapäevane, et luuakse moebränd või -kollektsioon, mis annaks nii ideaalselt edasi oma sõnumit ja peegeldaks viimse detailini ka oma inspiratsiooni olemust. Uus bränd Ciao Lucia on aga just seda teinud.

Ciao Lucia on Lucy Akini loodud moebränd, mis mõeldud kõigile neile tüdrukutele, neidudele ja naistele, kes sooviksid viibida ühel lõpmatul puhkusereisil. Brändi esimene kollektsioon koosneb disaineri sõnul esemetest, mis on ideaalsed kaasavõtmiseks ühele lõõgastavale suvepuhkusele (ideaalis mõnda Itaalia rannakülla). Kuigi Lucy Akin ja bränd ise tegutsevad Californias, on Lucy juba lapsepõlvest saati olnud ääretult võlutud Itaaliast – kogudes nii teemakohaseid postkaarte kui ka graafilist disaini (kas või Martini pudelite silte). Nii on Lucy võtnud omajagu aega, et tulla välja just nii tugevalt Itaaliast inspireeritud moebrändiga. Ent nüüd, kui ta on seda teinud, on kohe näha, et iga riideeseme taga on oma lugu ning omavahel kombineerides loovad need ühe ultimate puhkusegarderoobi.

Seega, olenemata sellest, kas plaanid Itaaliasse puhkama minna või mitte, soovitame Ciao Lucia värsket kollektsiooni uudistada. Ning kui see paneb sind tegema ühte impulsiivset lennupiletite ostu, siis meie pahaks ei pane. Oleksime ise äärepealt sama teinud.

Ciao Lucia brändiga saab tutvuda brändi veebipoes aadressil ciaolucia.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid