Sunnei meeste rõivad Itaaliast (mida kannaks naisedki)

Sunnei meeste rõivad Itaaliast (mida kannaks naisedki)

Foto: sunnei.it

Rääkides moodsatest meestekollektsioonidest jäävad tihtilugu silma vaid ülimalt tuntud nimed nagu Gucci, Prada või Calvin Klein. Itaaliast pärit Sonnei ei pruugi praegu veel kuigi populaarne olla, kuid kindla peale sama kvaliteetne kui mitte veelgi parem. 

Disainerite Loris Messina ja Simone Rizzo loodud Sunnei on vaevu 3-aastane kaubamärk. Kohe tasuks ära märkida, et kogu tootmine toimub klassikalistes Itaalia meesterõivaste vabrikutes. Mis tähendab, et kuigi asjad näevad välja pigem skandinaavialikud ja moodsad, siis vastupidavuselt on need loodud teenima mitut põlvkonda ka tulevikus. Disainer Rizzo täheldab, et Sunnei murrab stigmat, mis eeldab, et Itaalia disain peab seostuma iidsete traditsioonidega, siinkohal on sihiks hoopis nooruslikkus ning mängulisus.

sunnei_sisupilt

Oma kodulehel kutsuvad Sunnei disainerid lahkesti ka külla, Milanosse aadressil Vincenzo Vela 8 asuvasse stuudio-poodi. Esmaspäevast reedeni avatud ruum pakub lisaks värskematele kollektsioonidele itaalia moodsat kunsti ning põnevaid kaasaegseid ajakirju.

Meie aga jätame Sonnei nime hästi meelde, sest arvestades väljateenitud Opening Ceremony edasimüügi lepinguga võib sellele brändile ennustada suurt tulevikku.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid