MIDAGI HÄRRADELE: 10 moeblogi, mida igal mehel jälgida soovitame

Foto: ohantonio.com

Miski ei meeldi meile rohkem, kui purustada müüte! Ning täna sobib ideaalselt purustamiseks see igivana müüt, et moeblogid on ainult naistele. Oleme teinud korraliku eeltöö ning toome teieni kümme härrade eestvedamisel loodud moeblogi, mille iga kohalik meesterahvas võiks oma lugemisvarasse lisada.

north-of-man-2

North of MAN

Selle „põhjamaise mehe” taga on härra Eliezer Infante. See põline newyorklane jõuab lisaks blogimisele, instagrammimisele ning igatmoodi influencer olemisele toimetada veel stilistina ning fotograafina – seda kõike oma blogist välja kasvanud elustiiliagentuuri NoMAN kaudu.

i-am-galla

I Am Galla

Tõenäoliselt ühe maailma tuntuma meestemoeblogi (vähemalt naisterahvaste seas) taga on nägus – ja jällegi newyorklane – Adam Gallagher, kelle stiilitruust veebipäevikust õhkub maskuliinsust, šarmantsust ning fotokaadreid, millest igaüks võiks olla ühe eeskujuliku moeseeria täieõiguslik osa.

The Fashion Samaritan

Kui blogi tagline’iks on „I came, I saw, I wore, I conquered”, peab selle taga oleks üks ütlemata enesekindel mees. Luke Ross seda kindlasti ongi, sest ta esitleb meeleldi kõrgmoe rõivaid ja aksessuaare, poseerides meeldivalt loomingulistel fotokaadritel peamiselt Londonis ja metropoli lähistel peidetud paikades.

kate-loves-me

Kate Loves Me

Mees, keda Kate armastab, on kusjuures ainus pariislane meie nimekirjas, kuid on oma koha siin igati ära teeninud. Pelayo Diaz miksib muretult tänavastiili ning viisakamaid elemente, värskeimat moodi ning rariteetseid vintaažleide. Diaz on muide lõpetanud Central Saint Martinsi kooli ning TIME Magazine valis tema blogi ka maailma 40 mõjukaima hulka.

one-dapper-street

One Dapper Street

One Dapper Street blogi taga on Saksamaal sündinud, kuid tänaseks jällegi New Yorgis resideeruv hurmur Marcel Florus. Enda sõnul on teda New Yorki toonud ei miski muu kui kirg moe vastu ning tänaseks on tema kirg teinud temast ühe enimnõutud meesmoeblogija, kes täiesti muretult miksib dapper-stiili tänavamoega, kandes välja nii katkiseid teksapükse kui ka kõige „teravamat” ülikonda.

ohanthonio-com-1

Oh Antonio

Oh, Antonio, kuidas silm puhtab sinu blogi vaadates! Väga õiget nime kandev härra – Anthony Urbano – esindab mõnusat urbanistlikku stiili, jagades sealjuures lugejatele parajal määral näpunäiteid, kuidas kanda cool’iks mitmed head aegumatud rõivaesemed. Tema stiili on kirjeldatud kui „NYC perfection and fit, with an air of Italian authenticity” ning meil ei jää üle muud kui sellele kiitusele kaasa noogutada.

by-pankalla

By Pankalla

Mis stiilsete meesblogijate nimistu see oleks, kui siit puuduksid skandinaavlased. Patrick Pankalla on Kopenhaagenis elav ja toimetav noor blogija, kes jagab lugejatega meeleldi oma karget ja põhjamaist moemaitset ning unistust moefotograafiks saamisest. Minimalistlikumat stiili eelistavatele meestele lausa kohustuslik lugemine.

denola-grey

Denola Grey

Nigeeriast pärit Denole Adepetun ehk, nagu juba arvasite, Denola Grey on lisaks blogimisele modell ja moenõustaja. Samuti on ta tuntud meediategelane oma kodumaal, kus ta kirjutab moeartikleid The Guardian Nigeriale ning teeb kaasa ka mitmes telesaates. Tema stiil on meeleolukalt värviline ja omanäoline ning tema missioon tutvustada suurele jälgijaskonnale oma kodumandri moeloomingut väärib juba eraldi aplausi.

cool-artisan

Cool Artisan

Cool Artisani taga on Ateenas elav Gabriel Nikolaidis, kes on enda kohta öelnud, et ta on lihtsalt üks „fashion editor gone food blogger”. Meie leiame, et „lihtsast” on asi väga kaugel, sest antud blogi on hoopiski üks silmipaitav moe- ja toidupäevik, kus ühelt poolt kohtuvad mugavad tennised ja triiksärgid ning teisalt šokolaadised hõrgutised ning kulinaarsed ringreisid.

the-gentelman-blogger

The Gentelman Blogger

Härrasmehelt härrasmeestele ja tegelikult kõigile teistele ka. The Gentelman Bloggeri asutas 2012. aastal Londonis elav multitalent Matthew Zorpas, kes tänaseks on nii moekonsultant kui ka -õppejõud. Lisaks on ta jõudnud välja anda raamatu „London 100, A Gentleman’s Guide” ning… kas me mainisime, et nii Esquire UK kui ka GQ Taiwan on nimetanud teda üheks maailma stiilseimaks meheks? Kes teeb, see jõuab (olles sealjuures ka märkimisväärselt hea moemaitsega).

Sarnased artiklid

Kommentaarid