Tommy Cash ja Margiela moemaja on loonud ühise kollektsiooni

Tommy Cash ja Margiela moemaja on loonud ühise kollektsiooni

Foto: Dmitri Gerasimov

Mäletate neid saiast Margiela susse, mida sai näha Rick Owensi ja Tommy Cashi ühisnäitusel KUMUs? Need on tagasi – ja neid saab nüüd ka osta!

Nimelt on kodumaine muusik ja visuaalkunstnik Tommy Cash andmas koos tunnustatud prantsuse moemajaga Maison Margiela välja ühist kollektsiooni. Ühine limiteeritud kollektsioon paisatakse eksklusiivselt müüki artisti veebipoes täna, 18. märtsil kell 18.00. Koostöökollektsioon ise hõlmab nii riideid kui ka kohati muigama ajavaid aksessuaare (nuudleid, anyone?) – ning tõesti, ka “saiast susse”.  

Kogu koostööd aga kaunistab moebrändiga ühiselt loodud muusikateos, mida saadab järgnev artisti mõtteavaldus: “Enamikule meist tähendab ärkvelolek kõikvõimalike spetsiaalselt tarbimiseks loodud helidega pommitamist. Pidevalt summutatakse argimaagilised tänava-, kodu- ja loodushelid ükskõik, mille poolt, mida algoritmid pakuvad. Linnulaulu asemel laseme kõrvus mängida mõnel podcast’il või kõigel muul, mis viimase 144 aasta jooksul salvestatud. Tegelikkuses ümbritseva informatsiooni asemel võtavad meie kõrvad vastu lõputu eskapistliku tulva. Või 24/7 uudistevoo, mis on meile püsivaks ärevusallikaks. Veelgi enam on see süvenenud pandeemia ajal, mil info tarbimine on järjepidevalt asendamas seda, mis on alles jäänud “tegelikust elust”. Siit tuleb ravi, koostöös Maison Margielaga. Selle muusikateose lõuend on luksuslikult puhas ja samas igatpidi ajatu ja universaalne.”

Nagu paljud moemaanid teavad on Pariisis asuv Maison Margiela moemaja sünonüüm ainulaadselt ebatraditsioonilistele põhimõtetele ja filosoofiale, kus dekonstrueerimine ja pärimus käivad käsikäes, et luua disainilahendusi, mis esitlevad moodi enam tähenduskunstina kui isikukultusena. Koostöö Tommy Cashiga sobis moemaja profiiliga valatult ning ettevalmistused selleks on kestnud kuid. Erilist koostööd eesti artisti Tommy Cashi ning armastatud brändi Maison Margielaga on muideks soovinud tähistada ka Viru Keskus, pühendades sedapuhku oma suletud keskuse fassaadi artistile ning tema uuele koostööle. Nii et hoidke silmad lahti!

Kuula Tommy Cashi ja Maison Margiela moemaja lugu “Mute (By Maison Margiela)” siit.

Tutvu Tommy Cashi ja Maison Margiela kollektsiooni nopetega allolevas galeriis ning pane meelespea – ühine eksklusiivne kollektsioon avalikustatakse kell 18.00 Tommy Cashi veebipoes siin!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid