GALERII: Ringkäik Rick Owensi ja Tommy Cashi ühisnäitusel KUMUs

GALERII: Ringkäik Rick Owensi ja Tommy Cashi ühisnäitusel KUMUs

Foto: Portail.ee

Tänasest on KUMU kunstimuuseumis avatud Tommy Cashi ja Rick Owensi loomingut siduv kauaoodatud näitus „Süütud ja neetud”, kus eksponeeritakse nii mõlema autori soolopraktikat kui ka koostöös valminud teoseid.

Ei ole kahtlustki, et tegemist on näitusega, mis pannud kihama terve kodumaise (ja tegelikult ka välismaise) moeskeene. On erakordne, et meile Eestisse tuleb Rick Owensi looming kätte sellises mahus. Lausa nii erakordne, et paljud moemaanid, kellega sellest näitusest juttu olen teinud, ei julgenud alguses antud näituse kohta käivaid kõlakaid uskudagi. Tundus liiga hea, et olla tõsi. 

Tõestamaks, et see näitus on päriselt olemas ning tõepoolest kõiki ülistavaid sõnapaare väärt, vahendame teieni galerii „Süütud ja neetud” näituse ringkäigult, mis sai Portailile osaks eile, 2. mail enne näituse ametlikku avamist. Kõiki näituse pärle me loomulikult siinkohal ei paljasta, sest kuidagi tuleb ju teid, head lugejad, näitusele kohale meelitada ning olgem ausad, mitmeid eksponaate lihtsalt tuleb oma meeltega tajuda, sest foto ei anna seda elamust täies mahus edasi. 

Näitus „Tommy Cash ja Rick Owens. Süütud ja neetud” on KUMU kunstimuuseumis avatud 3. maist 19. septembrini.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid