TOKU üllatab Vahemere maadest inspireeritud sandaalidega

Foto: TOKU

Üle pika aja on kodumaine jalatsimärk TOKU toonud turule uued suvised sandaalid. Nagu kõik TOKU tooted, valmivad ka uued sandaalid – nimedega Rome ja Athens – Eestis ning on esimesed TOKU jalanõud, mille tootmisel on kasutatud 100% rohelist energiat. Mida see tähendab? Seda, et edaspidi valmivadki kõik TOKU tooted Võrumaal 100% tuule- või päikeseenergia abil.

Nüüd uutest jalatsitest. Vahemere maade pikast ajaloost inspireerituna on uued sandaalid saanud klassikalise ja minimalistliku väljanägemise, aga ikka TOKUle omase tvistiga. Nagu varem, on ka sel korral disainimisel rõhku pandud mugavusele ja praktilisusele: ühendatud on ettevõtte mõlema brändi – TOKU ja OmaKinga parimad omadused. Nimelt on Rome ja Athens mudelite välistallana kasutusel OmaKinga sandaalide tallad, mida on aastakümneid katsetatud ja mille fännid on heaks kiitnud ning mis nüüdseks on läbinud kerge värskenduskuuri. Minimalistliku ja omapärase disainiga nahast pealis ning mugav ja ergonoomiline tald kokku moodustavad mõnusa ja stiilse igapäevasandaali.

Rome sandaal ise on minimalistlik jalga torgatav sandaal, millel on naturaalsest nahast pealis ning pehme mikrofiibrist vooder. Rome sandaalid said loodud musta värvi, aga müüki jõuab ka limiteeritud kogus disaineri valitud materjalide ja värvitoonidega sandaale. Athens mudel on aga inspireeritud Vana-Kreeka jalatsitest. Sandaalidel on kinnine kannaosa ja ümber pahkluu kinnitatav rihm, et jalanõud kindlalt jalas püsiksid. Pealis on naturaalsest nahast ja vooder pehmest mikrofiibrist. Nagu Rome mudeli puhul on ka Athensi sandaalid saadaval ennekõike mustana, aga müüki jõuab ka limiteeritud kogus teistes toonides sandaale.

TOKU sandaalid on saadaval nii e-poes toku.ee kui ka TOKU Telliskivi Loomelinnaku esinduspoes (Telliskivi 60A/3).

Sarnased artiklid

Kommentaarid