Selge sõnumiga Kriss Sooniku suvekollektsioon

Selge sõnumiga Kriss Sooniku suvekollektsioon

Foto: Sandra Palm

Kodumaine moemärk Kriss Soonik rõõmustab meid uue kollektsiooniga, mis kaubamärgile kohaselt on täis meeldivalt mugavat pesu, sohvariideid ning ready-to-wear esemeid – ja seda loomulikult lõbusas võtmes.

Kõnealuse kollektsiooni staarkangaks on Kriss Sooniku sõnul frotee. “Frotee kasutamise idee idanes mul peas juba 12 aastat – ehk brändi algusest saadik,” räägib Kriss. “Iga suvi asusime uuesti õiget froteekangast otsima ning nüüd, kui see on üks kuumimaid trende, saime ka ise selle lõpuks kollektsiooni lisatud.” Moelooja lisab, et praegusel perioodil on froteekangas ideaalne kaaslane selle hea hingavuse ja imavuse tõttu. “Lisaks on see vähekortsuv ning näeb välja ülimalt šikk! Kaubamärgile loomupäraselt oleme mugavatele disainidele lisatud ägedaid ja silmapaistvaid detaile. Näiteks marabu udusuled, väljalõiked puusadel ning sissepoole pööratud voldid. Ja nagu ka kõik meie eelmisedki Kriss Sooniku tooted, on ka needki õmmeldud meie stuudiopoes asuvas õmblusateljees.”

Uus kollektsioon sai üheskoos Sandra Palmi, Johanna Odeni, Mammu ja modell Meriliniga jäädvustatud juunikuu esimesel nädalal. “Meie suvisel kampaanial on selge sõnum,” ütleb Kriss. “Keha moonutavate veeanumate vahel valminud moeseeria on meeldetuletus kõigile naistele, et oleksime enda ja oma kehade suhtes vähem kriitilised! Ükskõik, mis kehakuju – me alati näeme ennast teistmoodi kui inimesed meie ümber. Proovime sel suvel olla enda suhtes hellemad kui kunagi varem.” 

Tutvu uue kollektsiooni esemetega allolevas galeriis!

Uut kollektsiooni saab soetada Kriss Sooniku stuudiopoes Tallinnas, aadressil Paavli 5/2 ning kodulehel www.kriss-soonik.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid