Tänapäeva kameeleon IMAFUTURE

Tänapäeva kameeleon IMAFUTURE

Foto: Kertin Vasser

„Kandes imafuture rõivaid, oled osa tulevikust, mis keskendub karakteritele ja tunnetusele,” ütleb oma moemärgi kohta kodumaine disainer Kreeta Aidla. „See on bränd tänapäeva kameeleon-inimesele, kellel on alati kiire ning kellele meeldib varieeruvus.”

Portailile jäi imafuture esimest korda silma, kui Very Hard esinduspood võõrustas disainerbrände Peterburist. Siis olid külalistele uudistamiseks välja pandud ka kolm kodumaist moemärki ning üks nendest oligi Kreeta värskelt ilmavalgust näinud märk.  

Imafuture esimene kollektsioon väljendab 26-aastase loomingulise naise ja tema geograafilisest asukohast tulenevaid mõtteid, väljakutseid ning sotsiaalseid norme, mida ta peaks ühiskonna arvates järgima. „Need on omaette vibe’iga rõivad, mis muudavad klassikalist arusaama, kuidas asjad peaksid olema. Seeläbi võid olla mässaja elegantsel viisil,” räägib Kreeta. Ta lisab, et imafuture rõivad on siluetile ja lõigetele orienteeritud ning neutraalsete värvidega, mis võimaldab neid lihtsasti kombineerida. Nende rõivastega võid käia ühel päeval nii ärikohtumisel kui ka peol, tundmata, et peaksid midagi muutma. Kõlab ju hästi, kas pole?

Tutvu imafuture märgi esimese kollektsiooniga allolevas galeriis!

Brändi tegemistega saab end kursis hoida imafuture Instagrami-lehe vahendusel. Moemärgi esimese kollektsiooni tooteid saab proovida ning soetada T1 kaubanduskeskuses asuvas Very Hard poes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid